VMRO-DPMNE-ja nis protestat, kundër shtrenjtimit të rrymës, fton të gjithë të bashkangjiten në protestë

Must Read

Guteresh në Asamablenë e përgjithshme të KB-së do të angazhohet për armëpushim të përgjithshëm në botë deri në fund të vitit

Sekretari i përgjithshëm i KB-së, Antonio Guteresh, në fjalimin e tij vjetor në Asamblenë e përgjithshme të...

MASIT do ta prezantojë raportin për industrinë IKT në vend

Oda Ekonomike për Teknologji Informatike dhe të Komunikimit (MASIT) sot do ta prezantojë raportin e parë lokal...

Takim në AUV për shënimin e fillimit të fushatës për mirëqenien e kuajve

Drejtori i Agjencisë për Ushqim dhe Veterinari (AUV) Zoran Atanasov, sot në hapësirat e Agjencisë do të...
- Advertisement -

Opozitarja VMRO-DPMNE-ja ka filluar me protestat e paralajmëruara tematike qytetare. Protesta sot me fillim në ora 18:00 është kundër shtrenjtimit të rrymës. Protesta ka filluar  para ndërtesës së Ministrisë së Drejtësisë, ndërsa do të përfundojë para Komisionit Rregullator për Energjetikë. VMRO-DPMNE-ja u bëri thirrje partive të pakënaqura politike, intelektualëve, shoqatave sindikale, esnafëve dhe individëve se është koha për bashkim dhe tejkalim të dallimeve kundër këtij pushteti, i cili, siç tha, vazhdon të pasurohet në kurriz të popullit.

Për më shumë detaje nga terreni raporton gazetari Besir Arifi

VMRO-DPMNE-ja nis protestat, kundër shtrenjtimit të rrymës, fton të gjithë të bashkangjiten në protestëNga terreni raporton Besir Arifi

Gepostet von TV21 am Mittwoch, 9. September 2020
- Advertisement -

Guteresh në Asamablenë e përgjithshme të KB-së do të angazhohet për armëpushim të përgjithshëm në botë deri në fund të vitit

Sekretari i përgjithshëm i KB-së, Antonio Guteresh, në fjalimin e tij vjetor në Asamblenë e përgjithshme të KB-së, do të kërkojë përsëri...

MASIT do ta prezantojë raportin për industrinë IKT në vend

Oda Ekonomike për Teknologji Informatike dhe të Komunikimit (MASIT) sot do ta prezantojë raportin e parë lokal për industrinë IKT në vend.

Takim në AUV për shënimin e fillimit të fushatës për mirëqenien e kuajve

Drejtori i Agjencisë për Ushqim dhe Veterinari (AUV) Zoran Atanasov, sot në hapësirat e Agjencisë do të mbajë takim pune me përfaqësues...

Vetëm një pikë për Realin në ndeshjen e parë të sezonit të ri në La Liga

Kampioni aktual spanjoll, Real Madrid luajti vetëm 0:0 me Real Sosiedadin, mbrëmë si mysafir në kuadër të xhiros së dytë të sezonit...

A ka mundësi që të mbyllen çerdhet përsëri? Ka prindër që i kanë regjistruar fëmijët, por nuk i sjellin

https://youtu.be/S4vRRkF4J4U Nëse përkeqësohet gjendja epidemiologjike, çerdhet mund të mbyllen përsëri. Drejtori i Shtëpisë së shëndetit Shkup, Viktor...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -