Array

Vlerësimet e lojtarëve: Real-Atletico

Must Read

Umit Karan rikthehet në krye të FC Shkupit

Umit Karan rikthehet në krye të skuadrës së Shkupit. Karan sot e ka marrë drejtimin e FC...

BDI në Qeveri nuk e zgjodhi LSDM-ja por qytetarët – tha Muhamed Zekiri në ClickPlus!

I pyetur nëse LSDM-ja duhej të bënte koalicion me BDI-në edhe pse në fushatë zgjedhore kishte një...

Zekiri thumbon zv/Ministrin Ilir Hasanin, shpejtoi me statusin në Facebook, është herët për kafe në Prishtinë derisa numrat janë në rritje!

“Unë gjykoj se ishte i përshpejtuar statusi i zv/ministrit të Shëndetësisë, se së shpejti do të pimë...
- Advertisement -

Real Madridi është djersitur shumë për të arritur deri në gjysmëfinale.

Reali mezi e mposhti Atleico Madridin në ndeshjen e dytë, me rezultat 1-0. Golin e vetëm në ndeshje e shënoi sulmuesi Javier Hernandez.

- Advertisement -

Megjithatë lojtari i ndeshjes ishte Ronaldo, kurse dështaku i kësaj superndeshje u vlerësua mbrojtësi i spikatur i Atleticos, Miranda.

Vlerësimet e lojtarëve:

- Advertisement -

Real Madrid: Casillias 7.0, Caravajal 8.0, Pepe 7.5, Varane 8.0, Coentrao 7.5, Ramos 7.5, Kroos 7.5, Isco 7.5, Ronaldo 8.5 (Lojtari i ndeshjes), James 8.0, Javier Hernandez “Chicharito” 7.5. Rezervistet: Illaramendi 6.0, Jese 6.0, Arbeloa 6.0.

Atletico Madrid: Oblak 8.0, Juanfran 6.5, Miranda 6.0 (Dështimi i ndeshjes), Godin 7.0, Gamez 7.0, Arda 6.0, Koke 7.0, Tiago 7.5, Niguez 6.0, Griezmann 6.0, Mandzukic 6.5. Rezervistet: Gimenez 6.0, Gabi 6.5, Garcia 6.0.

- Advertisement -

Umit Karan rikthehet në krye të FC Shkupit

Umit Karan rikthehet në krye të skuadrës së Shkupit. Karan sot e ka marrë drejtimin e FC Shkupit, pas largimit të trajnerit...

BDI në Qeveri nuk e zgjodhi LSDM-ja por qytetarët – tha Muhamed Zekiri në ClickPlus!

I pyetur nëse LSDM-ja duhej të bënte koalicion me BDI-në edhe pse në fushatë zgjedhore kishte një retorikë të nxehtë, Muhamed Zekiri...

Zekiri thumbon zv/Ministrin Ilir Hasanin, shpejtoi me statusin në Facebook, është herët për kafe në Prishtinë derisa numrat janë në rritje!

“Unë gjykoj se ishte i përshpejtuar statusi i zv/ministrit të Shëndetësisë, se së shpejti do të pimë kafe në Prishtinë dhe ndodhi...

Rita Ora luan në “Twist”, u publikua traileri i filmit

Sukseset e artistes kosovare me famë ndërkombëtare, Rita Ora nuk po kanë të ndalur. Përveç sukseseve në muzikë dhe bashkëpunimit me brende...

Provokim i radhës i Muhamed Zekirit ndaj BDI-së? Arbër Ademi fajtor për gjendjen në arsim

Nënkryetari i LSDM-së, Muhamed Zekiri sonte në emisionin ClickPlus në TV21 kritikoi ashpër ish-ministrin e Arsimit dhe Shkencës Arbër Ademi nga radhët...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -