Vilian kryen testet mjekësore te Arsenali

Must Read

Kompletohet kabineti qeveritar – Me 62 vota “pro” dhe 44 “kundër” votohen zvëvendësministrat

Me 62 vota "pro" dhe 44 "Kundër" në Kuvend u votuan dhe zëvendëministrat me çka u kompletua...

Hoda: Të dalësh në zgjedhje me BDI-në, është si të garosh me dhelprën

Analisti politik, Besim Hoda në emisionin Click Plus në TV21, deklaroi se të dalësh në zgjedhje me...
- Advertisement -

Vilian është para shpërnguljes në Arsenal. Braziliani i cili ka braktisur Çelzin dhe është agjent i lirë sot i është nënshtruar testeve mjekësore. Pas përfundimit të tyre, pritet që ai të firmos marrëveshje tre vjeçare me “topçinjtë”.

Lojtari ofensivë i mesfushës e ka lëshuar “Stemford Brixhin” pas shtatë vitesh në klub. Nuk kanë munguar ofertat për 32 vjeçarin, por ai ka zgjedhur Arsenalin dhe vetëm se do të ndërrojë vendin në Londër.

- Advertisement -

Megjithatë disa tifozë rikujtojnë se derisa nuk lidhet marrëveshje, transferi nuk është 100 për qind i sigurt. Para se të zhvendoset në Çelzi, Vilian ishte kontrolluar në Totenhem, por më pas u gjend me rivalin e tij të qytetit.

- Advertisement -

Kompletohet kabineti qeveritar – Me 62 vota “pro” dhe 44 “kundër” votohen zvëvendësministrat

Me 62 vota "pro" dhe 44 "Kundër" në Kuvend u votuan dhe zëvendëministrat me çka u kompletua Qeveria e re.

Selmani: Të papranueshme ankesat e opozitës për vjedhje votash, duhet t’a mbronin votën! Po demotivoni votuesin!

"Ça të bëjmë ne na i vjedhin votat. Këtë argument unë nuk e pranoj. Z. Zejdi nëse unë...

Hoda: Të dalësh në zgjedhje me BDI-në, është si të garosh me dhelprën

Analisti politik, Besim Hoda në emisionin Click Plus në TV21, deklaroi se të dalësh në zgjedhje me BDI-në, është e njëjtë si...

Qeveria nuk është legjitime, prandaj nuk e përkrahim, thotë deputeti i koalicionit ASH-AAA Skender Rexhepi

Deputeti i koalicionit ASH-AAA, Skender Rexhepi i ftuar në emisionin Click Plus në TV21, thotë se Qeveria nuk është legjitime dhe prandaj...

Tottenham zbarkoi në Shkup, Gjoka: Nuk është e lehtë të përgatisish ekipin për një ndeshje me nivel të lartë

Trajneri Zhoze Murinjo së bashku me ekipin e tij arriti në Shkup. Shkëndija e Tetovës nesër në kuader të Europa Ligës do...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -