VIDEO / Mot i ligë në Shkup

Must Read

Dëshira e 11 vjeçarit, të shkojë në shkollë, nëna druan, personat me nevoja të veçanta s’mund t’u përmbahen protokolleve

https://youtu.be/gVh6UENnl1A Personat me nevoja të posaçme do të ulen në bankat shkollore....

Mbi 32 milion të infektuar me Covid-19, 990 mijë të vdekur në të gjithë botën

Teksa vdekjet nga korona virusi në botë po i afrohen shifrës prej 1 milion, eksperti kryesor i...

1 viktimë, 141 raste të reja me Covid-19 dhe 94 të shëruar

Ministria e Shëndetësisë, informoi se gjatë 24 orëve të fundit nga 1559 testime të realizuara për të...
- Advertisement -

Një stuhi e fortë e goditi Shkupin këtë pasdite. Breshër me përmasat e një arre ka rënë në disa lagje, ndërsa janë përmbytur edhe rrugë.

Reshjet e shiut në pjesë të tjera të qytetit ishin me intensitet me të vogël.

- Advertisement -

DPHM më parë paralajmëroi se nën ndikimin e aktivitetit ciklonik moti nga nesër do të jetë i ndryshueshëm me vranësira, i paqëndrueshëm dhe më freskët me shi të kohëpaskohshëm dhe bubullima. Lokalisht, proceset do të jenë më intensive në formën e stuhive, veçanërisht nesër dhe pasnesër, kur pritet shi i rrëmbyeshëm (mbi 30 litra për metër katror), erëra të forta, shkarkime elektrike dhe paraqitje e izoluar e breshërit.

Pritet ulje e temperaturave deri në 28 gradë.

Силен дожд и град го зафатија Скопје

Gepostet von TV21 am Dienstag, 4. August 2020
- Advertisement -

Dëshira e 11 vjeçarit, të shkojë në shkollë, nëna druan, personat me nevoja të veçanta s’mund t’u përmbahen protokolleve

https://youtu.be/gVh6UENnl1A Personat me nevoja të posaçme do të ulen në bankat shkollore. Ky është vendimi i fundit...

Mbi 32 milion të infektuar me Covid-19, 990 mijë të vdekur në të gjithë botën

Teksa vdekjet nga korona virusi në botë po i afrohen shifrës prej 1 milion, eksperti kryesor i Shteteve të Bashkuar për sëmundje...

1 viktimë, 141 raste të reja me Covid-19 dhe 94 të shëruar

Ministria e Shëndetësisë, informoi se gjatë 24 orëve të fundit nga 1559 testime të realizuara për të dyshuar të prekur me Covid-19...

Qytetarët e Shkupit pinë ujë me cilësi të lartë – thonë nga NP “Ujësjellësi dhe Kanalizimi”.

Qytetarët e Shkupit pinë ujë me cilësi të pandryshuar dhe të lartë për më shumë se 60 vjet, tregojnë rezultatet e analizave...

Kosovë, 2 viktima dhe 46 raste të reja me Covid-19

Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe në laboratoret private me metodën RT-PCR, janë testuar gjithsej...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -