VIDEO/Momenti i tërmetit në Greqi, qytetarë të frikësuar

TË FUNDIT

Janë publikuar pamjet e para nga tërmeti i fuqishëm që u regjistruar në Greqi.

Shihet se lëkundjet ishin të mëdha, e kjo ka bërë që edhe qytetarët të frikësohen shumë.

U raportua se tërmeti kishte lartësi prej 5.9 ballë të shkallës së Rihterit, dhe është ndjerë edhe në Shqipëri, Maqedoni të Veriut dhe Bullgari./TV21

TË NGJAJSHME