(VIDEO) Ja si duket studio e re e Click Plus

TË FUNDIT

Me studio të reja dhe moderne, nga sot 15 shtator TV21 po fillon sezonin e ri televiziv.

Sonte fillon emisioni debativ më i shikuar në vend ClickPlus. I ftuari i parë për këtë sezon është kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela.

Më 21 shtator, TV21 si pjesë e 21 MEDIA, po feston 6 vjetorin e ekzistencës dhe punës në Maqedoninë e Veriut.