Vidal transferohet në Inter Milan

Must Read

470 milionë euro për pakon e katërt ekonomike, kryeministri Zaev e prezantoi pakon e re me 31 masa të veçanta

https://youtu.be/kdQaabZ9t-o Masa e parë është që të vazhdohet me pagesën e subvencionimit...

Rajoni pa teste PCR, kur? Filipçe: Ballkani Perëndimor bashkë me Bullgarinë dhe Greqinë, t’i hapin kufijtë

https://youtu.be/Ql7l3wD1pms Ende po pritet përgjigjja prej disa vendeve fqinje lidhur me idenë...

Subvencionim rrogash ka, sepse ka diskriminim?! Zaev premton se plani i ri do të jetë i barabartë për të gjithë!

https://youtu.be/el41cQQ9pYk Plani i Qeverisë që të inkurajojë dhe do të bashkëpunojë me...
- Advertisement -

Barcelona dhe Inter Milan kanë arritur një marrëveshje për transferimin e Arturo Vidal.  Kjo u bë e ditur përmes radios RAC1.

Mesfushori do të udhëtojë të martën në mëngjes në Milano për të bërë kontrollet mjekësore dhe për t’u paraqitur si një lojtar i ri për skuadrën italiane.

- Advertisement -

Barca dhe Inter ranë dakord për një tarifë prej rreth 0.5 milion euro plus variabla për lëvizjen e Arturo, përcjell portali rtv21.tv

RAC1 thotë se Vidal ka hequr dorë nga pagesa që do t’i detyrohej për anulimin e kontratës së tij, por do të marrë një pjesë të vogël të pagës.

- Advertisement -

Arturo ka pasur një marrëveshje verbale me Interin për ditë dhe në Itali ata thonë se ai ka rënë dakord për një marrëveshje neto prej 3 milionë euro për një sezon, plus një tjetër vit opsional.

Vidal arriti në Barca nga Bayern Munchen, kundër të cilit luajti ndeshjen e tij të fundit për katalanasit, atë humbje të tmerrshme 8-2. /21Media/

- Advertisement -

470 milionë euro për pakon e katërt ekonomike, kryeministri Zaev e prezantoi pakon e re me 31 masa të veçanta

https://youtu.be/kdQaabZ9t-o Masa e parë është që të vazhdohet me pagesën e subvencionimit të rrogave në ekonomi me...

Rajoni pa teste PCR, kur? Filipçe: Ballkani Perëndimor bashkë me Bullgarinë dhe Greqinë, t’i hapin kufijtë

https://youtu.be/Ql7l3wD1pms Ende po pritet përgjigjja prej disa vendeve fqinje lidhur me idenë për hapjen e kufijve në...

Subvencionim rrogash ka, sepse ka diskriminim?! Zaev premton se plani i ri do të jetë i barabartë për të gjithë!

https://youtu.be/el41cQQ9pYk Plani i Qeverisë që të inkurajojë dhe do të bashkëpunojë me sektorin e biznesit, që privati...

Çfarë po bën Kryetari i Butelit? Shumë premtoi, e çdo punë ka ngecur!

https://youtu.be/z5KU2FQ84AE “Pyes! Pse nuk është ndërtuar objekti i ri shëndetësor dhe pse Buteli nuk ka poliklinikë? Qëllim...

Pa rrymë elektrike nesër do të jenë disa pjesë të komunave Studeniçan dhe Gjorçe Petrov

Pa rrymë elektrike nesër do të jenë disa pjesë të komunave Studeniçan dhe Gjorçe Petrov. Siç informoi QRMK pas...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -