Vëllezërit Useini janë paraqitur në burgun në Ohër

Must Read

A ka mundësi që të mbyllen çerdhet përsëri? Ka prindër që i kanë regjistruar fëmijët, por nuk i sjellin

https://youtu.be/S4vRRkF4J4U Nëse përkeqësohet gjendja epidemiologjike, çerdhet mund të mbyllen përsëri. Drejtori i...

Shkëndija fitimtare ndaj Tottenham, Gjoka: Pavarësisht rezultatit do të fitojmë eksperiencë

https://youtu.be/HICK76-swYA Pavarësisht se si do të jetë rezultati mes Shkëndisë dhe Totenhemit,...

A ka dallime mes koalicionit LSDM-BDI?

https://youtu.be/_ZOKeia4-vU Bashkimi Demokratik për Integrim nuk heq dorë nga masa e paralajmëruar...
- Advertisement -

Nefi Useini, këshilltari i BDI-së në Komunën e Ohrit pas të cilit ishte lëshuar urdhërarrest, sot vet është paraqitur në para  autoriteteve.

Kundër Nefi Useinit dhe vëllait të tij Ibraim si të kryerës të dyshuar të veprave penale “dhunë” dhe “armëmbajtje pa leje” ishin parashtruar kallëzime penale, ndërsa të dy gjashtë ditë ishin të paarritshëm  për organet e zbatimit të ligjit.

- Advertisement -

Ndërkohë, derisa kërkoheshin vëllezërit Useini, personi S.T. i cili parashtroi kallëzim penal kundër të dyve e ndryshoi deklaratën, duke theksuar se bëhet fjalë për keqkuptim gjegjësisht deklaratë e interpretuar gabimisht.

Kundër Nefi Useinit edhe në të kaluarën janë parashtruar disa kallëzime penale për vepra të kryera penale “dhunë”, sulm fizik”, “uzurpim të hapësirës publike”.

- Advertisement -

A ka mundësi që të mbyllen çerdhet përsëri? Ka prindër që i kanë regjistruar fëmijët, por nuk i sjellin

https://youtu.be/S4vRRkF4J4U Nëse përkeqësohet gjendja epidemiologjike, çerdhet mund të mbyllen përsëri. Drejtori i Shtëpisë së shëndetit Shkup, Viktor...

Shkëndija fitimtare ndaj Tottenham, Gjoka: Pavarësisht rezultatit do të fitojmë eksperiencë

https://youtu.be/HICK76-swYA Pavarësisht se si do të jetë rezultati mes Shkëndisë dhe Totenhemit, ekipi tetovar do të jetë...

A ka dallime mes koalicionit LSDM-BDI?

https://youtu.be/_ZOKeia4-vU Bashkimi Demokratik për Integrim nuk heq dorë nga masa e paralajmëruar se do të suvencionohen pagat...

Sërish thirrje anti-shqiptare, dasmorët u nisën për të marrë nuse, u takuan me “Komitët”

https://youtu.be/IpVru6zhjP8 Ishin nisur për të marrë nusen, por dasmorët shqiptarë u takuan me grupin e tifozëve “Komitët”...

Ndotësit do të kapen me dron, nga 18 xhirime, kapet një ndotës

https://youtu.be/IMbCRan-vnM Patrulla ekologjike, me dron fluturon disa herë në javë për të kontrolluar se kush ndotë dhe...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -