Veliaj niset drejt Turqisë për kurim nga COVID-19

Must Read

Zona të sigurta për parkingje familjare, parkingje pa pagesë për prindër me fëmijë dhe gra shtatzëna

https://youtu.be/ycUdHefefqY Prindërit me fëmijë deri në moshën 3 vjeçare dhe gratë shtatzëna ...

CIVIL organizon ngjarje publike për diskriminimin dhe punësimin

Diskriminimi gjatë punësimit është temë e shpeshtë në mediat dhe komunikimin publik. Kuptimi i pamjaftueshëm dhe politizimi...

Diskutohet hapja e kufijve pa test PCR, Hasani: Po e bëjmë të pamundurën për lirimin e kufijve

Shumë shpejt pritet që të hiqen masat anti-covid nga kufijtë me shtetet e rajonit, por në fillim...
- Advertisement -

Prej 28 korrikut kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, është konfirmuar me koronavirus.

Pas publikimit të lajmit, Veliaj informoi se ishte karantinuar në banesën e tij ku edhe është kuruar për COVID-19.

- Advertisement -

Burime pranë kryebashkiakut, familjarë dhe të njohur bëjnë të ditur se ai është nisur për kurim jashtë vendit, disa ditë pas njoftimit për prekjen nga virusi korona, raporton Ora News.

Mësohet se ai do të kurohet në një nga spitalet e njohura turke.

- Advertisement -

Gjithashtu mësohet se kryebashkiaku tashmë ka mbërritur atje.

- Advertisement -

Zona të sigurta për parkingje familjare, parkingje pa pagesë për prindër me fëmijë dhe gra shtatzëna

https://youtu.be/ycUdHefefqY Prindërit me fëmijë deri në moshën 3 vjeçare dhe gratë shtatzëna  do të kenë vende të...

CIVIL organizon ngjarje publike për diskriminimin dhe punësimin

Diskriminimi gjatë punësimit është temë e shpeshtë në mediat dhe komunikimin publik. Kuptimi i pamjaftueshëm dhe politizimi i shpeshtë i temës rreth...

Diskutohet hapja e kufijve pa test PCR, Hasani: Po e bëjmë të pamundurën për lirimin e kufijve

Shumë shpejt pritet që të hiqen masat anti-covid nga kufijtë me shtetet e rajonit, por në fillim si duket Maqedonia e Veriut...

Akar: Armenia të përfundojë pushtimin e Azerbajxhanit

 Ministri turk i Mbrojtjes, Hulusi Akar i ka bërë thirrje Armenisë që t’i japë fund “pushtimit” në pjesën e territorit të Azerbajxhanit...

Tetë bankat e interesuara për bashkëpunim me Postën duhet të paraqesin oferta deri në fund të muajit

Deri në fund të muajit, bankat që kanë shprehur interes për të bërë operacione pagese në njësitë e Postës duhet t’i përgjigjen...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -