Urim nga Filipçe me rastin e Kurban Bajramit. “Të mos harrojmë t’i respektojmë masat mbrojtëse”

Must Read

Murinjo arriti në Shkup me ekipin e tij

Trajneri i Tottenham Zhoze Murinjo së bashku me lojtarët arriti në Shkup, raporton TV21.

Snopçe: Vetë ministrat e kësaj Qeverie e pranojnë se drejtësia është e partizuar!

Deputeti nga koalicioni ASH-AAA, Halil Snopçe në magazinën informative në TV21, tha se vetë ministrat e kësaj...

A shkoi mbarë trajnimi për platformën online? Trajnuesi Ismaili: Nuk pritet fillim i suksesshëm i vitit shkollor

Mungesa e infrastrukturës IT, e kompjuterëve për mësuesit dhe koha e shkurtër janë disa nga sfidat kryesore...
- Advertisement -

Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe sot në profilin e tij në Fejsbuk dërgoi urim për qytetarët pjesëtarë të besimit islam me rastin e festës së Kurban Bajramit.

“Gëzuar Kurban Bajrami qytetarëve të besimit islam. Ju dëshiroj shëndet të mirë, lumturi, dashuri dhe respektim dhe mirëkuptim të ndërsjellë. Festat sjellin gëzime, por edhe gjatë festës të mos harrojmë t’i respektojmë masat mbrojtëse: maskë mbrojtëse, higjienë të duarve, ruajtjen e distancës fizike”, shkroi Filipçe në Fejsbuk.

- Advertisement -

Ai i porosit qytetarët ta ruajnë shëndetin e tyre dhe shëndetin e të afërmve të tyre.

- Advertisement -

Murinjo arriti në Shkup me ekipin e tij

Trajneri i Tottenham Zhoze Murinjo së bashku me lojtarët arriti në Shkup, raporton TV21. Shumë ekspertë Zhoze Murinjon...

Snopçe: Vetë ministrat e kësaj Qeverie e pranojnë se drejtësia është e partizuar!

Deputeti nga koalicioni ASH-AAA, Halil Snopçe në magazinën informative në TV21, tha se vetë ministrat e kësaj Qeverie e pranojnë se drejtësia...

A shkoi mbarë trajnimi për platformën online? Trajnuesi Ismaili: Nuk pritet fillim i suksesshëm i vitit shkollor

Mungesa e infrastrukturës IT, e kompjuterëve për mësuesit dhe koha e shkurtër janë disa nga sfidat kryesore se pse fillim viti shkollor...

Tetovë, infektohet një edukatore me Covid-19, izolohen fëmijët që kanë qenë nën përkujdesjen e saj

Një edukatore e çerdhes “Rinia” në Tetovë ka rezultuar pozitiv me Covid 19. E njëjta   tani është në gjendje të mirë shëndetësore,...

Hajko Mas është në karantinë, i infektuar me Covid-19 një person i sigurimit

Ministri gjerman i Punëve të Jashtme, Hajko Mas është në karantinë pasi një truprojë e tij ka qenë pozitiv në koronavirusin e...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -