Unitedi nuk dëshiron t’ia lejojë Realit opsionin e riblerjes së Reguilon

Must Read

470 milionë euro për pakon e katërt ekonomike, kryeministri Zaev e prezantoi pakon e re me 31 masa të veçanta

https://youtu.be/kdQaabZ9t-o Masa e parë është që të vazhdohet me pagesën e subvencionimit...

Rajoni pa teste PCR, kur? Filipçe: Ballkani Perëndimor bashkë me Bullgarinë dhe Greqinë, t’i hapin kufijtë

https://youtu.be/Ql7l3wD1pms Ende po pritet përgjigjja prej disa vendeve fqinje lidhur me idenë...

Subvencionim rrogash ka, sepse ka diskriminim?! Zaev premton se plani i ri do të jetë i barabartë për të gjithë!

https://youtu.be/el41cQQ9pYk Plani i Qeverisë që të inkurajojë dhe do të bashkëpunojë me...
- Advertisement -

Sergio Reguilon dëshiron t’i bashkohet Manchester Unitedit, pavarësisht llojit të marrëveshjes që Djajtë e Kuq arrijnë me Real Madridin.

Në një intervistë për United Peoples TV, eksperti i transferimeve, Fabrizio Romano, ka konfirmuar se 23-vjeçari është shumë i interesuar që të luajë në Old Trafford.

- Advertisement -

Ai beson se klubi anglez do ta bëjë ofertën në ditët në vijim, mirëpo nuk do të jetë shumë më e lartë se 30 milionë euro (edhe pse fillimisht do të nisë me një ofertë më të ulët).

“Mendoj se oferta fillestare do të jetë më e ulët, rreth 20 milionë euro… tash për tash nuk ka ndonjë ofertë zyrtare, por ata po përgatitin një të tillë”.

- Advertisement -

“Disa (kushte) personale nuk janë arritur akoma, por nuk do të ketë ndonjë problem, sepse lojtari dëshiron të luajë në Ligën Premier”.

“Manchester Unitedi nuk do ta pranojë klauzolën për riblerjen e këtij lojtari”, ka thënë Romano. /Telegrafi/

- Advertisement -

470 milionë euro për pakon e katërt ekonomike, kryeministri Zaev e prezantoi pakon e re me 31 masa të veçanta

https://youtu.be/kdQaabZ9t-o Masa e parë është që të vazhdohet me pagesën e subvencionimit të rrogave në ekonomi me...

Rajoni pa teste PCR, kur? Filipçe: Ballkani Perëndimor bashkë me Bullgarinë dhe Greqinë, t’i hapin kufijtë

https://youtu.be/Ql7l3wD1pms Ende po pritet përgjigjja prej disa vendeve fqinje lidhur me idenë për hapjen e kufijve në...

Subvencionim rrogash ka, sepse ka diskriminim?! Zaev premton se plani i ri do të jetë i barabartë për të gjithë!

https://youtu.be/el41cQQ9pYk Plani i Qeverisë që të inkurajojë dhe do të bashkëpunojë me sektorin e biznesit, që privati...

Çfarë po bën Kryetari i Butelit? Shumë premtoi, e çdo punë ka ngecur!

https://youtu.be/z5KU2FQ84AE “Pyes! Pse nuk është ndërtuar objekti i ri shëndetësor dhe pse Buteli nuk ka poliklinikë? Qëllim...

Pa rrymë elektrike nesër do të jenë disa pjesë të komunave Studeniçan dhe Gjorçe Petrov

Pa rrymë elektrike nesër do të jenë disa pjesë të komunave Studeniçan dhe Gjorçe Petrov. Siç informoi QRMK pas...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -