Umit Karan i “bashkëngjitet” F.C Shkupit në Antalia

МË SHUMË

TV21 mëson, udhëtari nga Dubai nuk ka simptome të koronavirusit

Udhëtari i cili në mëngjes erdhi nga Dubai dhe u shtrua në Klinikën Infektive të Shkupit, nën dyshimin se...

Refuzon ftesën e Speciales, pret denimin e kriminelëve që i vranë familjarët

sh pjesëtari i UÇK-së, Faik Zogaj ka marrë ftesë nga GJykata Speciale, të cilës ka thënë se nuk do...

Konfirmohet rasti i parë i koronavirusit në Kroaci, flet kryeministri

Në Kroaci është regjistruar rasti i parë me koronavirus. Bëhet fjalë për një djalë të ri, i cili gjendet në...
- Reklama -

Ish trajneri i F.C. Shkupit, Umit Karan më stërvitjen e paraditës ka vizituar ish ekipin e tij, F.C Shkupin i cili për momentin gjendet në Antalia për fazën përgatitore.

Ndryshe drejtoi Shkupin në 31 paraqitje në kampionat dhe dy në kualifikuese të Liga Evropës në të cilat u takuan me Pjunikun e Armenisë. E në dy ndeshje ekipi i Karan aso kohe shënoi katër gola por praoi gjashtë. Ndeshja e parë përfundoi 3:3  kurse e dyta 1:2.

Në 31 ndeshje kampionale, Karan arriti të shënoi 13 fitore, 8 barazime dhe 10 disfata./AlbSport.mk/

- Advertisement -
- Reklama -

Lajmet më të reja

TV21 mëson, udhëtari nga Dubai nuk ka simptome të koronavirusit

Udhëtari i cili në mëngjes erdhi nga Dubai dhe u shtrua në Klinikën Infektive të Shkupit, nën dyshimin se...

Refuzon ftesën e Speciales, pret denimin e kriminelëve që i vranë familjarët

sh pjesëtari i UÇK-së, Faik Zogaj ka marrë ftesë nga GJykata Speciale, të cilës ka thënë se nuk do t’i përgjigjet. “Të nderuar familjarë,miq dhe...

Konfirmohet rasti i parë i koronavirusit në Kroaci, flet kryeministri

Në Kroaci është regjistruar rasti i parë me koronavirus. Bëhet fjalë për një djalë të ri, i cili gjendet në Klinikën Infektive në Zagreb. Këtë...

A do të jetë Kumanova bartëse e listës zgjedhore numër 2, flet Ilir Hasani

Ilir Hasani, aktualisht drejtor i Klinikës Universitare "Nënë Tereza", ka folur rreth zgjedhjeve brenda-partiake. Ai ka thënë se dega e BDI-së në Kumanovë e...
- Reklama -
- Reklama -
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com