TVSH-ja ime, shpërblimi im, kontrolloni nëse jeni një nga fituesit e 20,000 denarëve

Must Read

Për dy ditë ujërat e zeza rrjedhin nëpër rrugët e Crniçes, banorët kanë frikë për shëndetin e tyre

Për dy ditë me radhë në vendbanimin Crniçe në Shkup, ujërat e zeza po rrjedhin nëpër rrugë....

701 gjoba për mosmbajtjen e maskës!

Gjatë 24 orëve të fundit në territorin e Republikës së Maqedonisë së Veriut, janë regjistruar 701 kundërvajtje...

Tentativë për vrasje!? Donald Trump-it i dërgojnë pako me helm

Një zarf që përmbante helm ricin që i ishte drejtuar Presidentit të SHBA, Donald Trump është gjetur...
- Advertisement -

Këtë fundjavë, u bë tërheqja e 15 çmimeve me nga 20,000 denarë secila, si pjesë e lojës shpërblyese TVSH-ja ime, shpërblimi im.

Këto janë çmimet që jepen në baza mujore, dhe në këtë short morën pjesë të gjithë numrat serialë të vlefshëm dhe ata që nuk kanë fituar nga tërheqjet ditore me skenimin e llogarive fiskale në periudhën nga 01.08.2020 deri më 31.08.2020.

- Advertisement -

Numri i përgjithshëm i llogarive fiskale të skanuara që morën pjesë në këtë tërheqje është 17,543. 895.

Në shortin kryesor më 19 dhjetor, do të jepen 1.000.000 denarë, në vend të 3.000.000 denarëve të planifikuar fillimisht.

- Advertisement -

Fituesit e çmimeve janë:

1. Pavlinka Nikollova – Shtip

- Advertisement -

2. Milena Robeva – Shkup

3. Dejanço Malinov – Probishtip

4. Mersime Bajrami – Shkup

5. Done Çamevski – Kavadar                                                                                                

6. Milena Çallmova – Manastir

7. Gordana Kanevçe – Manastir

8. Trajçe Panov – Strumicë

9. Darko Koljozov – Shkup

10. Bogdan Dushanovski – Kumanovë

11. Marina Bojkovska – Manastir

12. Violeta Kljankova – Strumicë

13. Liljana Krstova – Koçan

14. Daniella Mishevska – Shkup

15. Aneta Lazareska – Kërçovë

- Advertisement -
  • Tags
  • 5

Për dy ditë ujërat e zeza rrjedhin nëpër rrugët e Crniçes, banorët kanë frikë për shëndetin e tyre

Për dy ditë me radhë në vendbanimin Crniçe në Shkup, ujërat e zeza po rrjedhin nëpër rrugë. Banorët thonë se këtë problem...

701 gjoba për mosmbajtjen e maskës!

Gjatë 24 orëve të fundit në territorin e Republikës së Maqedonisë së Veriut, janë regjistruar 701 kundërvajtje për mosmbajtjen e maskës, raporton...

Tentativë për vrasje!? Donald Trump-it i dërgojnë pako me helm

Një zarf që përmbante helm ricin që i ishte drejtuar Presidentit të SHBA, Donald Trump është gjetur para se të mbërrinte në...

Mot me diell dhe me vranësira të vogla lokale – temperatura deri 29 gradë

 Mot me diell me vranësira të vogla deri në mesatare lokale do të mbizotërojë sot në vend. Do të fryjë erë e...

ASH-AAA karton të kuq për zëvendësministrat? Abazi: S’kanë legjitimitet, do të punojnë vetëm për interesat partiake

Zëvendësministrat e rinj të propozuar nga Qeveria, nuk do të sjellin asnjë risi, por vetëm do të punojnë për interesat e tyre...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -