Tottenham i pakënaqur me Bale

TË FUNDIT

VIDEO/Momenti i tërmetit në Greqi, qytetarë të frikësuar

Janë publikuar pamjet e para nga tërmeti i fuqishëm që u regjistruar në Greqi. Shihet se lëkundjet ishin të mëdha,...

A u përmbush premtimi i BDI-së për subvencionim të pagave për shqiptarët në sektorin privat? Përgjigjen nga Qeveria

Miratimi i programit në seancën e Qeverisë, ku parashihet subvencionim i kompanive private për punëtorë mbi bazën e parimit...

Tërmet i fuqishëm godet Greqinë, ndihet në Shkup dhe Tiranë

Një tërmet i fuqishëm ka goditur Greqinë para pak minutash. Tërmeti me fuqi prej 5.9 ballë, është ndjerë edhe në...

Qeveria apel diasporës: Merrni pjesë në regjistrim

Qeveria e Maqedonisë së Veriut ka dërguar apel deri te diaspora e vendit, që të marrin pjesë aktive në...

Numërohen mbi 33 mijë vota të diasporës, prin VV-ja

Nga 33 mijë e 488 vota nga diaspora që janë numëruar deri tani Lëvizja Vetëvendosje po prin me 26...

Sulmuesi ka dështuar që të impresionojë që prej huazimit nga Real Madridi.

Tottenham si duket janë të pakënaqur me Gareth Bale, dhe nuk pritet që t’ia vazhdojnë qëndrimin e tij në Tottenham, raporton “The Times”.

Sulmuesi uellsian kaloi tek skuadra londineze në formë huazimi nga Real Madridi këtë verë, por ka dështuar që ta impresionoj teknikun Mourinho.

Nëse Bale rikthehet tek Madridi, atëherë planet e “Galaktikëve” për të nënshkruar me Mbappen mund të prishen, pasi që paga e Bale është shumë e lartë, dhe ende asnjë klub nuk ka shprehur interesim për shërbimet e tij.

TË NGJAJSHME