Totenhemi i gatshëm për ta kthyer Bejlin në Real Madrid

TË FUNDIT

8-vjeçari u bë kampion në video-lojë, fitoi mijëra dollarë

Ngjarja kryesore e ditëlindjes së tetë të fëmijëve është fryrja e qirinjve në tortën e tyre. Megjithatë, Joseph Deen,...

2 padi penale dhe 12 arrestime për protestën e “Monstrës”, detaje të reja nga Prokuroria

12 arrestime dhe 2 padi penale është bilanci i fundit i aktiviteteve që i ka ndërmarrë Prokuroria Themelore Publike...

Sami Tërnoci nga Bujanoci i del në ndihmë mërgatës shqiptare për regjistrimin

Procesi i regjistrimit në Maqedoninë e Veriut i ka mobilizuar edhe mërgimtarët nga trojet shqiptare. Kështu është rasti me...

VIDEO/Momenti i tërmetit në Greqi, qytetarë të frikësuar

Janë publikuar pamjet e para nga tërmeti i fuqishëm që u regjistruar në Greqi. Shihet se lëkundjet ishin të mëdha,...

A u përmbush premtimi i BDI-së për subvencionim të pagave për shqiptarët në sektorin privat? Përgjigjen nga Qeveria

Miratimi i programit në seancën e Qeverisë, ku parashihet subvencionim i kompanive private për punëtorë mbi bazën e parimit...

Totenhemi nuk do ta vazhdoj kontratën për huazim të sulmuesit të Realit, Garet Bejl, shkruan “Tajms”.

Sipas gazetës britanike, lojtari 31-vjeçar nuk i bëri përshtypje drejtimit të klubit londinez me performancën e tij, kështu që ata janë të gatshëm ta rikthejnë sulmuesin përsëri në Real.

Më parë ishte njoftuar se uellsiani dëshiron të marrë një shans tjetër në klubin nga Madridi dhe të rinovojë kontratën deri në fund.

Në sezonin 2020/21, Bejli luajti në 12 ndeshje, duke shënuar tre gola. Kontrata e tij me Real Madridin zgjat deri në verën e vitit 2022.

TË NGJAJSHME