Thaçi e Ibrahimi takojnë banorët e fshatrave të Kumanovës

Must Read

Slloveni, mbajtja e maskës e detyrueshme edhe në ambient të hapur

Në Slloveni prej sot është e detyrueshme mbajtja e maskës edhe në ambient të hapur në raste...

VIDEO: Forca të shumta policore përreth ndërtesës ku jeton Gordana Jankulloska, kontrollojnë çdo automjet

Përreth ndërtesës ku jeton ish-ministrja e Punëve të Brendshme, Gordana Jankulloska, sot ka forca të shtuara të...

OSBE dërgon vetëm 30 vëzhgues në zgjedhjet në SHBA

Organizata për siguri dhe bashkëpunim në Evropë (OSBE) kumtoi se në mënyrë drastike e ka zvogëluar  numrin...
- Advertisement -

Kreu i Partisë Demokratike Shqiptare, Menduh Thaçi dhe kandidati për deputet në zonën zgjedhore 2, Orhan Ibrahimi, kanë takuar sot banorë të disa fshatrave të Kumanovës.

Aktivitetet parazgjedhore i kanë nisur në Ropalcë, për të vazhduar më pas në Mateç, Llojan dhe do ta përmbyllin me tubim në Sllupçan.

- Advertisement -

Në Facebook PDSH përcjell pjesë të asaj që Thaçi e Ibrahimi kanë thënë para banorëve të Mateçit.

“Pozita që e synoj unë është ajo e zëvendëskryeministrit me veto që do të marrë përgjegjësi që buxheti i shtetit të ndahet drejtë dhe proporcionalisht” ka deklaruar Thaçi.

- Advertisement -

“PDSH ua ka heqë maskat të gjithëve. Të bisedojmë me të gjithë për të mbështetur PDSH-në sepse ajo është shpresa e vetme” është shprehur kandidati për deputet Orhan Ibrahimi./TV21

PDSH në fshatin Mateç.Orhan Ibrahimi: PDSH ua ka heqë maskat të gjithëve. Të bisedojmë me të gjithë për të mbështetur…

Gepostet von Partia Demokratike Shqiptare am Freitag, 26. Juni 2020

Menduh Thaçi, Orhan Ibrahimi dhe Fitor Seferi në fshatin Ropalcë."Programi i PDSH-së është i qartë dhe mbrojtje e…

Gepostet von Partia Demokratike Shqiptare am Freitag, 26. Juni 2020

- Advertisement -

Slloveni, mbajtja e maskës e detyrueshme edhe në ambient të hapur

Në Slloveni prej sot është e detyrueshme mbajtja e maskës edhe në ambient të hapur në raste kur është e pamundur të...

VIDEO: Forca të shumta policore përreth ndërtesës ku jeton Gordana Jankulloska, kontrollojnë çdo automjet

Përreth ndërtesës ku jeton ish-ministrja e Punëve të Brendshme, Gordana Jankulloska, sot ka forca të shtuara të policisë.

OSBE dërgon vetëm 30 vëzhgues në zgjedhjet në SHBA

Organizata për siguri dhe bashkëpunim në Evropë (OSBE) kumtoi se në mënyrë drastike e ka zvogëluar  numrin e vëzhguesve të cilët do...

Grubi: Ideja për subvencionim nuk është vetëm për shqiptarët, por për të gjithë!

Subvecionet për bashkësitë e pakicave për momentin janë vetëm debat i cili është i hapur. Subvencionuam punësime  në investimet e huaja  në...

Zv/kryeministri Grubi premton se do të angazhohet për barazi gjinore në politikë

Zëvendëskryetari i parë i Qeverisë dhe ministër për Sistem Politik dhe Marrëdhënie midis Bashkësive, Artan Grubi, i cili para dy ditëve paralajmëroi...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -