Tetovë, zjarr në afërsi të stacionit hekurudhor

TË FUNDIT

Ahmeti: E pergëzoj Bujar Osmanin për punën dhe maturinë që ka në kontestin me Bullgarinë

Ministri i Punëve të Jashtme Bujar Osmani angazhimin më të madh e ka kontestin me Bullgarinë, tha...

Kontesti me Bullgarinë, përgjegjësi ka edhe Ministri i Jashtëm Osmani por edhe kabineti Zaev, thotë Ahmeti

Për kontestin me Bullgarinë përgjegjësi ka edhe Ministri i Punëve të Jashtme Bujar Osmani por edhe kabineti...

Duhet të jemi në krah të maqedonasve për zgjidhjen e kontestit me Bullgarinë, thotë kreu integrist Ali Ahmeti

"Duhet të jemi në krah të maqedonasve për zgjidhjen e kontestit me Bullgarinë", tha në Click Plus...

Pasditen e sotme në afërsi të stacionit hekurudhor ka shpërthyer një zjarr. Shkaqet e shpërthimit të zjarrit ende nuk dihen.
Siç raporton gazetari i TV21 nga terreni, disa baraka të vjetra të një kompanie private janë djegur.
Ekipet e zjarrfikësve janë ne terren për të lokalizuar zjarrin./TV21

https://www.facebook.com/tv21hd/videos/2781611468823536/
  • Tags
  • 2

TË NGJAJSHME