Ter Shtegen u kthye në trajnimet me ekipin e Barcelonës

TË FUNDIT

Mick Schumacher pjesë e ekipit “Haas”

Mick Schumacher, djali i kampionit të botës në Formula 1, Michael Schumacher, pritet të jetë pjesë e...

Qeveria miraton tekstin e Projekt-Ligjit për Agjencinë e Intelegjencës

Qeveria sonte në seancën e saj të 24-të e miratoi tekstin e Projektligjit për Agjencinë e Inteligjencës.

Dua Lipa dominon në nominimet kryesore të “Grammy Awards 2021”

Dua Lipa, këngëtarja shqiptare me famë botërore, dominon në nominimet e “Grammy Awards 2021”.

Zvicër, sulm në një supermarket, policia nuk përjashton “motive terroriste”

Një grua zvicerane sulmoi dy gra të tjera, njërën me thikë, në një supermarket në Llugano, në...

Kinë, gjenden gjurmë virusi në paketimet në Dongguan

Autoritetet shëndetësore në qytetin Dongguan, në provincën kineze të Guangdong, zbuluan se dy kampionë të paketimeve ushqimore...

Golmani Mark-Andre ter Shtegen mbajti trajnim me ekipin kryesor të Barcelonës, citohet në ueb faqen zyrtare  të klubit.

Golmani nuk hyri në terren prejse ishte mposhtur nga Bajerni në finalen e katërt të Ligës së kampionëve (2:8) më 14 gusht.

Më vonë, Ter Shtegen ishte operuar në gjunj dhe ende nuk ka hyrë në terren. Këtë sezon  golin e Barcelonës e mbrojti braziliani  Neto. 

TË NGJAJSHME