Array

Të famshmit që janë veshur më së keqi në martesën e tyre

Must Read

Kuvendi i miratoi ndryshimet e ligjeve për arsim, në kushte të jashtëzakonshme fillimin e vitit shkollor e përcakton Qeveria

https://youtu.be/wecngTo4ylE Me ndryshimet në Ligjin për Arsim fillor dhe atë të mesëm,...

Nesër mblidhet Këshilli i Sigurisë te Pendarovski

Në vilën e presidentit Stevo Pendarovski, në Vodno, me fillim prej ora 12:00 do të mblidhet Këshilli...

Takim Dimitrov-Varhei: Vërtetohet nevoja për hapjen e negociatave

Sot në Bruksel, zëvendëkryetari i Qeverisë për Çështje Evropiane Nikolla Dimitrov realizoi takim me Oliver Varhein, Eurokomesarin...
- Advertisement -

Ne në fotot më poshtë mund ti shohim disa të famshëm që janë veshur më së keqi në ceremoninë e martesës së tyre.

Kim Sears është martuar së fundi me Andy Murray por veshja e saj mori kritika të ndryshme
Princesha Diana , Lady Mary Charteris dhe Katie Price gjithashtu janë kritikuar goxha shumë nga publiku.
Në anën tjetër Pamela Anderson në ceremoninë e martesës në vend të fustanit të nusërisë kishte zgjedhur bikini të bardha .Sigurisht kritikat s’kishin të ndalur ./21 Media/

- Advertisement -

Kim Sears
1

Emma Thompson në martesë me Kenneth Branagh
2

- Advertisement -

Lady Diana Spencer kur është martuar me Prince Charles
3

Pamela Anderson kur është martuar me Kid
4

- Advertisement -

Katie Price
5

Minifundi i Katie Price
6

Sarah Ferguson’s
7

Victoria Beckham
8

Celine Dion’s
9

Ulrika Johnson kur është martuar me John Turnbull
10

Andrea Turner
11

Mary Charteris
12

Lady Diana
diana

- Advertisement -

Kuvendi i miratoi ndryshimet e ligjeve për arsim, në kushte të jashtëzakonshme fillimin e vitit shkollor e përcakton Qeveria

https://youtu.be/wecngTo4ylE Me ndryshimet në Ligjin për Arsim fillor dhe atë të mesëm, të miratuara mbrëm nga Kuvendi,...

Nesër mblidhet Këshilli i Sigurisë te Pendarovski

Në vilën e presidentit Stevo Pendarovski, në Vodno, me fillim prej ora 12:00 do të mblidhet Këshilli i Sigurisë.

Takim Dimitrov-Varhei: Vërtetohet nevoja për hapjen e negociatave

Sot në Bruksel, zëvendëkryetari i Qeverisë për Çështje Evropiane Nikolla Dimitrov realizoi takim me Oliver Varhein, Eurokomesarin për Zgjerim dhe Fqinjësi të...

Qeveria hap temën e 5G-së me ambasadorin e Kinës, reagon Ambasada Amerikane në Shkup se s’mund tu besohet

https://youtu.be/iiLTjCtoVXo Ambasadori i Republikës Popullore të Kinës Xhang Xuo gjatë takimit me zëvëndëskryeministrin e parë në Qeveri...

Takim Xhaferi – Bregu: Zgjidhja e çështjeve të hapura mes vendeve të rajonit për standard më të mirë të qytetarëve

Kryetari i Kuvendit të Republikës së Maqedonisë së Veriut, Talat Xhaferi, sot në kabinetin e tij e priti Majlinda Bregun, sekretare e...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -