“Të dua për gruan që më krijove”, Anita uron Ramushin për ditëlindje

TË FUNDIT

Sot (3 korrik) kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj feston ditëlindjen.

E bashkëshortja e tij, Anita Muçaj, i ka uruar ditëlindjen me fjalët më të ëmbla.

“Ramush, Une dhe Ti kemi shume jete bashke aq shume sa s’di a mban jeta më!!! Nje gje t’a them o djalë qe dua qe Une dhe Ti te kemi jete bashke edhe me shume se sa mbahet rendom mbi supe!!! Te dua per epitetin dhe titullin “Mami” qe ma dhe, Mamin e Gjinit, Hanes dhe Trimushit, te dua per llasticen grua qe edhe kur ishim keq m’a dhurove, te dua per gruan qe me krijove!!!”, u shpreh Anita.

Çifti festojnë edhe 19 vjetorin e martesës.

“Gezuar Ditelindja, Gezuar per 19 vjet martese bashke!!! P.s vazhdoj te mendoj qe jam dhurata me e bukur qe te ka ardh ne diten e lindjes”, shkroi më tej Anita./21Media