Array

Takohen Sela dhe Kasami, në fokus zgjedhjet e 12 prillit

Must Read

Tri ditë nuk kanë mbyllur sytë, familja Zeneli frikohet se çatia do të shembet

https://www.youtube.com/watch?v=RaZyjdmtWMg Kështu pikon shiu brenda në shtëpinë e Familjes Zeneli në Duqanxhik...

Alternativa kërkon BDI-ja të shkojë në opozitë, nëse të gjitha partitë shqiptare hyjnë në pushtet, Besa shkon në opozitë?!

https://www.youtube.com/watch?v=wyUtjzWdv4o Nëse të gjitha partitë shqiptare hyjnë në Qeveri, atëherë unë do...

LSDM e VMRO-DPMNE nuk tregojnë me kë flasin! Partitë politike në negociata, por pa marrëveshje konkrete

https://www.youtube.com/watch?v=-wFSjGGck1U Partitë politike filluan të negociojnë për shumicën e re parlamentare dhe...

Zgjedhjet e parakohshme parlamentare që duhet të mbahen me 12 prill të vitit 2020 kanë vënë në lëvizje partitë opozitare shqiptare. Siç mëson TV21 këtë pasdite larg mediave,  në Shkup janë takuar kreu i ASH-së Ziadin Sela dhe kryetari i Lëvizjes Besa, Bilall Kasami. Sipas burimeve jo zyrtare të TV21 në këtë takim është biseduar për bashkëpunimin e këtyre dy partive opozitare shqiptare. Të dy partitë politike për TV21 e kanë konfirmuar takimin. Thonë se takimi ka qenë miqësor dhe shpresojnë për bashkëpunim të mëtejshëm.

- Advertisement -
- Advertisement -
- Advertisement -
- Advertisement -

Latest News

Alternativa kërkon BDI-ja të shkojë në opozitë, nëse të gjitha partitë shqiptare hyjnë në pushtet, Besa shkon në opozitë?!

https://www.youtube.com/watch?v=wyUtjzWdv4o Nëse të gjitha partitë shqiptare hyjnë në Qeveri, atëherë unë do të loboj që Lëvizja Besa...

LSDM e VMRO-DPMNE nuk tregojnë me kë flasin! Partitë politike në negociata, por pa marrëveshje konkrete

https://www.youtube.com/watch?v=-wFSjGGck1U Partitë politike filluan të negociojnë për shumicën e re parlamentare dhe formimin e Qeverisë. Ato blejnë...

Kërçovë, bizneset e vogla drejt mbylljes, këtë vit nuk ka remitanca, shpresat i kanë tek shteti

https://www.youtube.com/watch?v=5kTwGCZRyWs Bizneset e vogla në Kërçovë rrezikojnë mbylljen nëse kriza me Covid-19 vazhdon edhe muajt në vazhdim.

Protestë ndaj përmbaruesve “Stop vjedhjeve”, paraqiten borxhe inekzistente nga banka

https://www.youtube.com/watch?v=FdThlFnhlvI Janë mbledhur përpara Ministrisë së Drejtësisë sepse mendojnë se shteti dhe institucionet shtetërore po u bëjnë...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com