Sulmuesi i PSZH-së Kilian Mbape nuk do të luaj në ndeshjen me Atallantën

TË FUNDIT

Disa komunitete nuk duan të shkojnë te Grubi! Të punësuarit në ARDB kërkojnë të mos zhvendosen në ndërtesën e re

https://youtu.be/65Jr3CnPG3E Nëpunësit administrativë në Agjencinë për Realizimin e të Drejtave të Bashkësive nuk duan të zhvendosen në objektin e ri...

Tetovë, Covid, bie numri i të shtrirëve në spital! Vetëm 12 punonjës mjekësorë në izolim ose të infektuar

https://youtu.be/FL6HNtbO2Og Numri i pacientëve të shtrirë në Spitalin klinik të Tetovës të infektuar me Covid 19 është 20, ndërsa  vetëm...

10 viktima dhe 403 raste të reja me Covid-19

Nga Ministria e Shëndetësisë, informojnë se gjatë 24 orëve të fundit nga 2118 testime të realizuara 403 persona janë...

Shqipëri, 4 humbje jete dhe 641 të infektuar me virusin korona

641 raste të reja dhe 4 humbje jete është bilanci i 24 orëve të fundit nga pandemia Covid 19...

Rooney emërohet trajner i Derby County

Klubi i Futbollit Derby County ka njoftuar emërimin e Wayne Rooney si trajneri i ri i klubit. 35-vjeçari merr...

Sulmuesi i PSZH-së, Kilian Mbape do të rikuperohet nga lëndimi në këmbë për rreth tre javë, njoftoi klubi.

Ai me këtë bie nga përllogaritjet e Tomas Tuhelit në përballjen në çerekfinale kundër Atallantës në Ligën e kampionëve që do të luhet më 12 gusht në Lisbonë.

Mbape ka marrë lëndime gjatë finales së Kupës së Francës kundër Sent Etjenit që e fitoi ekipi i tij më 1-0.

Krahas ndeshjes me rëndësi kundër ekipit italian, ai do ta lëshojë edhe finalen e Liga kupës kundër Lionit më 31 korrik. 

TË NGJAJSHME