Spasovski: Për çdo “bombë” duhet të veprohet pa marrë parasysh se për kë bëhet fjalë

Must Read

Haradinaj: Ende nuk e kemi shpëtuar Ujmanin, duhet të bëjmë kujdes me fizibilitetin

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj sonte ka paralajmëruar se Kosova nuk guxon të heqë dorë nga interesat...

Itali, stadiumet do të hapen gradualisht nga 8 tetori

Ministri italian i sportit Vincenzo Spadafora ka treguar se stadiumet në Itali do të fillojnë të hapen...

Makron: Rusia të japë shpjegim për helmimin e Navalnit, ekzistojnë linja të kuqe për armë kimike

Presidenti francez Emanuel Makron sot kërkoi nga Rusia urgjentisht ta shpjegojë rastin me helmimin e kritikut të...
- Advertisement -

Kryeministri Oliver Spasovski deklaroi se  nuk e ka dëgjuar bombën më të re e cila sot ishte publikuar  nga biseda mes Hristijan Mickovskit  dhe Zoran Milevski – Kiçeec,  por që për çdo publikim të tillë duhet të ketë veprim nga  institucionet  pa marrë parasysh se për kë bëhet fjalë.

“Çdo gjendje  e cila ka çfarëdo lloj indikacione, ka institucione, ka prokurori, nuk ka procedura të ngritura, le t’i thërrasin  në biseda. Shikoj, çdo ditë kemi dëshmi. Edhe sot dëgjova  për ndonjë nga ato “bomba” për financim të fushatave  për partitë politike opozitare. Duhet të ketë veprim, pa dallim se për kë bëhet fjalë”, tha Spasovski  pas inspektimit të punëve ndërtimore  në sallën sportive  në SHF “Vera Jociq” në Hipodrom./MIA

- Advertisement -

Haradinaj: Ende nuk e kemi shpëtuar Ujmanin, duhet të bëjmë kujdes me fizibilitetin

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj sonte ka paralajmëruar se Kosova nuk guxon të heqë dorë nga interesat e saja në dialogun me...

Itali, stadiumet do të hapen gradualisht nga 8 tetori

Ministri italian i sportit Vincenzo Spadafora ka treguar se stadiumet në Itali do të fillojnë të hapen gradualisht nga data 8 tetor....

Makron: Rusia të japë shpjegim për helmimin e Navalnit, ekzistojnë linja të kuqe për armë kimike

Presidenti francez Emanuel Makron sot kërkoi nga Rusia urgjentisht ta shpjegojë rastin me helmimin e kritikut të Kremlinit, Aleksej Navalni dhe theksoi...

Arturo Vidal: Me Interin dua të fitoj shumë gjëra

Tashmë ish-mesfushori i Barcelonës Arturo Vidal ka folur për herë të parë si lojtar i Interit, duke e falënderuar klubin zi-kaltër për...

“Mbetemi në qëndrimin se prindërit duhet të kthehen në punë” – tha Shahpaska

"Me krijimin e kushteve për akomodimin e fëmijëve në institucionet parashkollore – kopshte dhe qendra ditore për zhvillim të hershëm të fëmijës,...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -