Sot vendoset për dënimin e Neymarit

Must Read

Guteresh: I frikshëm bilanci nga pandemia

Sekretari i përgjithshëm i Kombeve të Bashkuara, Antonio Guteresh deklaroi se është “i frikshëm numri” i njerëzve...

Filipçe: Janari do të jetë muaji më kritik me Covid-19

https://youtu.be/Lb1xDfTWY4Y Me më shumë testime për Covid-19, por me teste, rezultatet e...

Platforma për mësim online sërish “error”, nxënës pa pajisje kompjuterike! Carovska: Le ta ndjekin RTM-në

https://youtu.be/Y2f867pMnLg Dy ditë para fillimit të vitit të ri shkollor arsimtarja po...
- Advertisement -

Neymar, i cili goditi Alvaro Gonzalez pas kokës mund të marrë një dënim të ashpër.

Për Paredes dhe Benedetto, të përjashtuar për sjellje jo-sportive, priten sanksione më të lehta. Në çdo rast, Neymar, Paredes dhe Kurzawa nuk do të luajnë në takimin PSG-Metz dhe as Amavi dhe Benedetto nuk do të luajnë nesër ndaj Saint-Etienne.

- Advertisement -

Përveç dëbimeve, Komisioni Disiplinor i Ligue 1 mund të fillojë një hetim prej disa javësh, duke u mbështetur në imazhe të TV, për shembull, për të sqaruar akuzat e racizmit që Neymar bëri kundër Álvaro González.

Komisioni Disiplinor i Ligës Franceze (LFP) do të mblidhet sot për të vendosur mbi sanksionet për brazilianin dhe katër të tjerët të përjashtuarit.

- Advertisement -

Guteresh: I frikshëm bilanci nga pandemia

Sekretari i përgjithshëm i Kombeve të Bashkuara, Antonio Guteresh deklaroi se është “i frikshëm numri” i njerëzve të cilët kanë vdekur nga...

Filipçe: Janari do të jetë muaji më kritik me Covid-19

https://youtu.be/Lb1xDfTWY4Y Me më shumë testime për Covid-19, por me teste, rezultatet e të cilave që do të...

Platforma për mësim online sërish “error”, nxënës pa pajisje kompjuterike! Carovska: Le ta ndjekin RTM-në

https://youtu.be/Y2f867pMnLg Dy ditë para fillimit të vitit të ri shkollor arsimtarja po bën prova me nxënësit se...

Komuna e Kërçovës u ndau grante 21 personave për hapjen e bizneseve të reja

Në Komunën e Kërçovë u nënshkruan kontratat për 21 persona të cilët u subvencionuan për hapjen e bizneseve të reja dhe hapjen...

Dauti-Bekteshi, debat i nxehtë për rrymën. Nëse kompanitë ndërrojnë mendje, Komisioni do të ndryshojë vendimin

https://youtu.be/igYaVIHpNPw Qeveria të gjejë zgjidhje që çmimi i energjisë elektrike të ulet, aq më tepër tani në...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -