S’ka dilema, Loredana e Mozzik bashkë në Dubai më vajzën e tyre

TË FUNDIT

Qeveria e zgjeruar, VMRO-ja ndryshoi qëndrim, PLD-ja tha “jo”, për ASH-në ky është blof

https://youtu.be/MfaEpYyR6Xw Pasi që e mori besimin në Kuvend, dje kryeministri Zoran Zaev i ofroi opozitës që të jetë pjesë e...

Çairi dhe Saraji festojnë 7 Marsin, të pranishëm Mexhiti dhe Bexheti, por jo funksionarët e lartë BDI-së

https://www.youtube.com/watch?v=Wn3dB3j4U-Y Se po vazhdojnë fërkimet brenda BDI-së, kjo u pa edhe sot në shënimin e festës së 7 marsit, në...

Qendër terapie me protone për pacientët e vegjël me sëmundje të rënda

Një qendër e terapisë me protone për trajtimin e pacientëve të vegjël me kancer pritet të nisë funksionimin në...

Asfaltimi i autostradës Shkup-Bllacë ende s’ka filluar

https://www.youtube.com/watch?v=juo8archIpw Shumë fjalë, shumë premtime e fotografi, por asfaltimi i dy kilometrave rrugë, në autostradën Shkup-Bllacë ende nuk ka filluar...

Dikur stadium i KF “Zajazi”, sot deponi mbeturinash

https://www.youtube.com/watch?v=abVpj2bQI6g Kjo është rruga që të çon drejt stadiumit të Zajazit.Në këtë stadium dikur Klubi i Futbollit Zajazi zhvillonte ndeshje,...

Çifti Loredana e Mozzik bashkë me vajzën e tyre Hana ikën nga ditët e ftohta për të shijuar të nxehtit e Dubait.

Ishin ata vetë që thanë se nuk ka me një bashkim mes çiftit.

Loredana dhe Mozzik jo që janë bashkë, por ata po shijojnë pushime nëpër vende të ndryshme të botës.

Në rrjetet e tyre sociale postuan fotografi nga i njëjti vend në Itali, por tani, ky çift duket se ikën nga ditët e ftohta e shkuan në Dubai, aty ku po shijojnë kohën e nxehtë bashkë me vajën e tyre Hana.

TË NGJAJSHME