S’jam Gruevski dhe Mijallkov të arratisem, s’ka nevojë për paraburgim, tha Ismailoviçi

TË FUNDIT

Qeveria e zgjeruar, VMRO-ja ndryshoi qëndrim, PLD-ja tha “jo”, për ASH-në ky është blof

https://youtu.be/MfaEpYyR6Xw Pasi që e mori besimin në Kuvend, dje kryeministri Zoran Zaev i ofroi opozitës që të jetë pjesë e...

Çairi dhe Saraji festojnë 7 Marsin, të pranishëm Mexhiti dhe Bexheti, por jo funksionarët e lartë BDI-së

https://www.youtube.com/watch?v=Wn3dB3j4U-Y Se po vazhdojnë fërkimet brenda BDI-së, kjo u pa edhe sot në shënimin e festës së 7 marsit, në...

Qendër terapie me protone për pacientët e vegjël me sëmundje të rënda

Një qendër e terapisë me protone për trajtimin e pacientëve të vegjël me kancer pritet të nisë funksionimin në...

Asfaltimi i autostradës Shkup-Bllacë ende s’ka filluar

https://www.youtube.com/watch?v=juo8archIpw Shumë fjalë, shumë premtime e fotografi, por asfaltimi i dy kilometrave rrugë, në autostradën Shkup-Bllacë ende nuk ka filluar...

Dikur stadium i KF “Zajazi”, sot deponi mbeturinash

https://www.youtube.com/watch?v=abVpj2bQI6g Kjo është rruga që të çon drejt stadiumit të Zajazit.Në këtë stadium dikur Klubi i Futbollit Zajazi zhvillonte ndeshje,...

I dënuari në rastin “Monstra”, Agim Ismailoviç e ka refuzuar kërkesën e prokurores Fatime Fetai që t’i shqiptohet masa e paraburgimit si masë e sigurimit të prezencës së tij në vuajtjen e dënimit.

Ismailoviç ka deklaruar se nuk ka nevojë për këtë masë, pasi nuk është sikurse ish kryeministri Nikolla Gruevski dhe ish drejtori i Drejtorisë për Siguri dhe Kundërzbulim që të arratiset.

“Nuk jam Gruevski dhe Mijallkovi që të dyshoni se do të ikë. Unë jam këtu”, tha Ismailoviç, transmeton TV21.

Nga ana tjetër, ai ka mohuar se ka kryer veprën për të cilën u dënua ndërkaq vendimin e sotëm për dënim e ka cilësuar “si të servuar”./TV21

TË NGJAJSHME