Siniçan, reagon Sela, “Ky është shtet policor, Nuhiu të largojë policët”

Must Read

Umit Karan rikthehet në krye të FC Shkupit

Umit Karan rikthehet në krye të skuadrës së Shkupit. Karan sot e ka marrë drejtimin e FC...

BDI në Qeveri nuk e zgjodhi LSDM-ja por qytetarët – tha Muhamed Zekiri në ClickPlus!

I pyetur nëse LSDM-ja duhej të bënte koalicion me BDI-në edhe pse në fushatë zgjedhore kishte një...

Zekiri thumbon zv/Ministrin Ilir Hasanin, shpejtoi me statusin në Facebook, është herët për kafe në Prishtinë derisa numrat janë në rritje!

“Unë gjykoj se ishte i përshpejtuar statusi i zv/ministrit të Shëndetësisë, se së shpejti do të pimë...
- Advertisement -

Kreu i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela në lidhje me ngjarjet në Siniçan tha se ndodhitë e mbrëmshme treguan se vendi çdo ditë e më shumë po shndërrohet në shtet policor dhe kërkoi nga ministri i Punëve të Brendshme t’i largoj policët që të vazhdojnë punimet. Sela tha se kjo është hakmarrje e BDI-së sepse komuna e Bogovinës nuk u ka dhënë leje që të ndërtojnë hidrocentral.

-Shfrytëzoj rastin që t’i bëj thirrje atij ministri të Punëve të Brendshme që sa herë që vjen radha që ai të bëhet ministër shqiptarët të përballen me probleme që urgjentisht t’i largojnë nga burimet në mënyrë që të lejohet uji I pijshëm për qytetarët e Siniçanit,- tha Ziadin Sela, lider i ASH-së.

- Advertisement -
  • Tags
  • 2

Umit Karan rikthehet në krye të FC Shkupit

Umit Karan rikthehet në krye të skuadrës së Shkupit. Karan sot e ka marrë drejtimin e FC Shkupit, pas largimit të trajnerit...

BDI në Qeveri nuk e zgjodhi LSDM-ja por qytetarët – tha Muhamed Zekiri në ClickPlus!

I pyetur nëse LSDM-ja duhej të bënte koalicion me BDI-në edhe pse në fushatë zgjedhore kishte një retorikë të nxehtë, Muhamed Zekiri...

Zekiri thumbon zv/Ministrin Ilir Hasanin, shpejtoi me statusin në Facebook, është herët për kafe në Prishtinë derisa numrat janë në rritje!

“Unë gjykoj se ishte i përshpejtuar statusi i zv/ministrit të Shëndetësisë, se së shpejti do të pimë kafe në Prishtinë dhe ndodhi...

Rita Ora luan në “Twist”, u publikua traileri i filmit

Sukseset e artistes kosovare me famë ndërkombëtare, Rita Ora nuk po kanë të ndalur. Përveç sukseseve në muzikë dhe bashkëpunimit me brende...

Provokim i radhës i Muhamed Zekirit ndaj BDI-së? Arbër Ademi fajtor për gjendjen në arsim

Nënkryetari i LSDM-së, Muhamed Zekiri sonte në emisionin ClickPlus në TV21 kritikoi ashpër ish-ministrin e Arsimit dhe Shkencës Arbër Ademi nga radhët...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -