Sindikata e Policisë uron Ditën e Armatës: “Angazhimi në kohë të pandemisë e konfirmoi profesionalizmin tuaj”

Must Read

Dimitrov takohet me Ambasadorin e Holandës Jan Kop

Zëvendëskryetari i Qeverisë për Çështje Evropiane, Nikolla Dimitrov sot realizoi takim me Ambasadorin e Mbretërisë së Holandës...

10 ditë pasi filloi sezoni i ri i Bundesligës, Mainz shkarkon trajnerin

Mainzi ka shkarkuar menaxherin Achim Beierlorzer vetëm 10 ditë pasi filloi sezoni i ri i Bundesligës.

Ante Rebic synon të jetë në dispozicion të trajnerit për ballafaqimin me Interin

Sulmuesi i Milanit Ante Rebic ka pësuar një lëndim të rëndë, por ai synon të jetë në...
- Advertisement -

Kryetari i Sindikatës së Policisë së Maqedonisë, Marjan Kicev në emër personal dhe në emër të të gjithë anëtarëve të sindikatës, me rastin e 18 Gushtit, Ditës së Armatës së Republikës së Maqedonisë së Veriut, sot u dërgoi urim pjesëtarëve të Armatës.

“Angazhimi juaj i pakursyeshëm dhe përkushtimi në kohë të pandemisë së shpallur të Kovid-19, e dëshmojnë dhe konfirmojnë profesionalizmin Tuaj dhe kontribuojnë drejt avancimit të paqes dhe të sigurisë për të gjithë qytetarët”, thuhet në urim, në të cilin u dëshiron fat dhe sukses, si në angazhimet personale, ashtu edhe në ato profesionale.

- Advertisement -

“Urime Dita e Armatës së Republikës së Maqedonisë së Veriut, 18 Gushti”, qëndron në fund të urimit dërguar nga kryetari i SPM, Marjan Kicev. ab/

- Advertisement -
  • Tags
  • 4

Dimitrov takohet me Ambasadorin e Holandës Jan Kop

Zëvendëskryetari i Qeverisë për Çështje Evropiane, Nikolla Dimitrov sot realizoi takim me Ambasadorin e Mbretërisë së Holandës në vend, Dirk Jan Kop,...

10 ditë pasi filloi sezoni i ri i Bundesligës, Mainz shkarkon trajnerin

Mainzi ka shkarkuar menaxherin Achim Beierlorzer vetëm 10 ditë pasi filloi sezoni i ri i Bundesligës. Shkarkimi i...

Ante Rebic synon të jetë në dispozicion të trajnerit për ballafaqimin me Interin

Sulmuesi i Milanit Ante Rebic ka pësuar një lëndim të rëndë, por ai synon të jetë në dispozicion të trajnerit për ballafaqimin...

Afganistan, sekuestrohen 4 tonë nitrat natriumi

Policia në Afganistan ka sekuestruar katër tonë nitrat natriumi, një kimikat që mund të përdoret për të prodhuar eksploziv, që është një...

Aprovohet projekti infrastrukturor për aksin rrugor Ropalcë-Mateç

Zv/ministri i Transportit dhe Lidhjeve Bekim Rexhepi për TV21 ka deklaruar se është aprovuar projekti infrastrukturor për aksin rrugor Ropalcë-Mateç.
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -