Sinani dhe Andrra bëhen prindër për herë të dytë

TË FUNDIT

Këngëtari i njohur, Sinan Hoxha dhe bashkëshortja e tij, Andrra janë bërë prindër për herë të dytë, shkruan rtv21.tv Familja Hoxha u bekua dje me një djalë. Kjo u bë e ditur nga vetë Andrra, e cila në Instastory publikoi një imazh të ëmbël të vogëlushit.

“E gjithë bota është e imja”, është mbishkrimi që Andrra e ka lënë mbi fotografinë e publikuar.

Këngëtari Sinani Hoxha dhe Andrra Destani janë martuar në gusht të vitit 2015, ndërsa në vitin 2016 martesa e tyre është bekuar me një djalë, të cilin ata e kanë pagëzuar me emrin Ansi./21Media

TË NGJAJSHME