Sinan Vllasaliu publikoi projektin e ri

TË FUNDIT

Këngëtari i njohur, Sinan Vllasaliu publikoi projektin e radhës. “Linda Linda” titullohet kënga e re e artistit, të cilën ai e lansoi me videoklip, shkruan rtv21.tv

Për tekstin e këngës “Linda Linda”, e cila u publikua të shtunën,  u përkujdes Ilir Berani, ndërsa për muzikën dhe orkestrimin Wirusi. Ndërkaq, videoklipi u realizua nga MaxProduction./21Media

TË NGJAJSHME