Array

Sinan Hoxha merr nusen me helikopter

Must Read

Përfundoi ndeshja Shkëndija – Tottenham

Ndeshja e shumë pritur mes Shkëndijës dhe Tottenhamit ka përfunduar 1:3 për mysafirët. Në...

Italia do të pranojë 125 emigrantë, të cilët do të sistemohen në shtet të tjera të BE-së

 Italia sot kumtoi se do të lejojë shkarkimin e 125 emigrantëve, të cilët tashmë një javë gjenden...

Ansu Fati nënshkruan kontratë të re me Barcelonën

Ansu Fati nënshkroi kontratë të re me Barcelonën. Barcelona ka “bllokuar” talentin Ansu...
- Advertisement -

Ai u fejua vetëm pak muaj më parë dhe sot e ka bërë të tijën zyrtarisht të fejuarën Andrra. Këngëtari Sinan Hoxha ka marrë sot me helikopter nusen e tij Andrra Destani, duke e çuar në shtëpinë e prindërve të tij.

Ai ka shkuar të marrë nusen nga lokali në Kumanovë të Maqedonisë me mjetin fluturues dhe më pas janë nisur drejt një piste, ku çiftin e priste një helikopter për të shkuar në Tiranë.

- Advertisement -

Ndërkohë Sinani zhvillon nesër në një lokal luksoz në Tiranë ceremoninë e tij.

Martesa do të bëhet në një lokal jo shumë larg kryeqytetit. Sinan Hoxha dhe Andrra Destani deklaruan në momentin e zyrtarizimit të fejesës rreth një vit më parë, se ishin të lidhur bashkë prej dy .

- Advertisement -

Përfundoi ndeshja Shkëndija – Tottenham

Ndeshja e shumë pritur mes Shkëndijës dhe Tottenhamit ka përfunduar 1:3 për mysafirët. Në minutën e 5 të ndeshjes...

Italia do të pranojë 125 emigrantë, të cilët do të sistemohen në shtet të tjera të BE-së

 Italia sot kumtoi se do të lejojë shkarkimin e 125 emigrantëve, të cilët tashmë një javë gjenden në një anije humanitare gjermane,...

Ansu Fati nënshkruan kontratë të re me Barcelonën

Ansu Fati nënshkroi kontratë të re me Barcelonën. Barcelona ka “bllokuar” talentin Ansu Fati, ku e ka shpërblyer...

Dialogu Kosovë – Serbi do të vazhdojë të hënën

Përfaqësuesi special për dialogun Prishtinë-Beograd, Mirosllav Lajçak, paralajmëroi për të hënën raund të ri bisedimesh në nivel ekspertësh, më 28 shtator.

Zaev takon Ambasadaorin holandez Jan Kop

Kryetari i Qeverisë së Republikës së Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev, sot u takua me Dirk Jan Kop, ambasador i Mbretërisë së...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -