Array

Sigal Prishtina rekruton të rinj në ekip(Video)

Must Read

Ilir Hasani: Shumë shpejt kafe në Prishtinë pa PCR test

Shumë shpejt pritet që të hiqen masat anti-covid nga kufijtë me shtetet e rajonit, por në fillim...

Spasovski për kufijtë: Për këtë vendosin institucionet shëndetësore

TV21 e pyeti Ministrin e Punëve të Brendshme Oliver Spasovskin për hapjen e kufijve kundrejt shteteve fqinje,...

KSI ka popozuar që të hiqen PCR testet për shtetet fqinje

Komisionit për Sëmundje Infektive në mbledhjen e sotme ka propozuar heqjen e PCR testeve negative për shtetasit...
- Advertisement -

Pas vendimit të Federatës së Basketbollit të Kosovës, që klubet në Superligë të ndajnë minutazh prej 20 minutash për dy lojtarë nën moshën 20 vjeçare, Sigal Prishtina është duke mbajtur kamp që të përzgjedhë 2 ose 3 lojtarë që të jenë pjesë e ekipit të parë në garat e këtij edicioni.
Kampi ka filluar nga data 20 gusht dhe në të kanë marrë pjesë 23 lojtarë dhe pas dy ditë stërvitje është bërë lista e ngushtë prej 10 lojtarëve me të cilët janë duke punuar trajnerët e klubit nën vëzhgimin e trajnerit kryesor Marjan Ilievski./ 21 Media

- Advertisement -

Ilir Hasani: Shumë shpejt kafe në Prishtinë pa PCR test

Shumë shpejt pritet që të hiqen masat anti-covid nga kufijtë me shtetet e rajonit, por në fillim si duket Maqedonia e Veriut...

Spasovski për kufijtë: Për këtë vendosin institucionet shëndetësore

TV21 e pyeti Ministrin e Punëve të Brendshme Oliver Spasovskin për hapjen e kufijve kundrejt shteteve fqinje, më konkretisht nëse pritet që...

KSI ka popozuar që të hiqen PCR testet për shtetet fqinje

Komisionit për Sëmundje Infektive në mbledhjen e sotme ka propozuar heqjen e PCR testeve negative për shtetasit e vendeve të rajonit. TV21...

SPB Tetovë sanksionoi 154 shoferë për shpejtësi

Më 27.09.2020 në periudhën prej 13.00 deri në 19.00 në territorin e SPB Tetovë, është kryer Aksion kontrollues i veprimit republikan për...

Pa energji elektrike nesër më shumë pjesë të Shkupit

Për shkak të ndërhyrjeve teknike në rrjetin e shpërndarjes së energjisë elektrike, nesër pa energji elektrike do të mbesin disa prej shfrytëzuesve...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -