Shqipëri, 93 raste të reja me Covid-19

Must Read

Bejrut, ministrja e Drejtësisë dha dorëheqje

Ministrja e Drejtësisë e Libanit, Mari-Klod Naxhm sot dha dorëheqje. Ajo është ministrja e tretë që dha...

Atletiko Madrid zbuloi se cilët lojtarë janë të infektuar me virusin korona

Sime Vershalko dhe Anhel Koreja janë dy lojtarët e infektuar me Covid-19 nga ekipi i Atletiko Madrid....

Shqipëri, 1 viktimë dhe 125 raste të reja me Covid-19

Ministria e Shëndetësisë së Shqipërisë, informoi se gjatë 24 orëve të fundit nga 506 testime të realizuara...

Gjatë 24 orëve të fundit në Republikën e Shqipërisë nga 420 testime të realizuara, 93 persona kanë rezultuar pozitiv me Covid-19.

- Advertisement -

Nga Ministria e Shëndetësisë në Shqipëri njoftojnë se gjatë 24 orëve të fundit kanë regjistruar gjashtë persona të shëruar.

“Shpërndarja gjeografike e rasteve është si vijon:

- Advertisement -

Tiranë-62, Shkodër-6, Gjirokastër-4, Durrës-3, Pukë-3, Korçë-2, Mirditë-2, Tropojë-2, Malësi e Madhe-2, Krujë-1, Fier-1, Lezhë-1, Kavajë-1, Rrogozhinë-1, Berat-1, Tepelenë-1.

- Advertisement -

Ndërsa 4 persona kanë humbur betejën me virusin korona.

- Advertisement -

Latest News

Atletiko Madrid zbuloi se cilët lojtarë janë të infektuar me virusin korona

Sime Vershalko dhe Anhel Koreja janë dy lojtarët e infektuar me Covid-19 nga ekipi i Atletiko Madrid. Atletiko...

Shqipëri, 1 viktimë dhe 125 raste të reja me Covid-19

Ministria e Shëndetësisë së Shqipërisë, informoi se gjatë 24 orëve të fundit nga 506 testime të realizuara për të dyshuar të prekur...

KF Shkendija në Europa League do të përballet me Sumgayit City FC

Sot në hapsirat e UEFA-së në Nyon të Zvicrës u hodh shorti për raundin e parë eliminatorë të Europa League. Rival i...

Ahmeti fton tryezën e partive shqiptare, Zaev: Ky është presion i BDI-së për postin e Kryeministrit

https://youtu.be/jIb2_lQfK8c Kreu i BDI-së Ali Ahmeti ka ftuar në takim të përbashkët katër krerët e partive parlamentare...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com