Shqipëri, 6 të vdekur, 101 raste të reja me Covid-19

Must Read

Menduh Thaçi do ta ndihmojë “Besën” të formojë grup parlamentar?

Kreu i PDSH-së dhe deputeti i vetëm i kësaj partie në Parlament, Menduh Thaçi, mund të jetë...

“Monstra”, ekspertja e dheut Nikollovska ka përgatitur raport të rrejshëm

Personi ekspert, Snezhana Nikollovska, që ka bërë ekspertizën e dheut për rastin “Monstra” ka përgatitur raport të...

Presidenti slloven apelon për zgjidhje mes Shkupit dhe Sofjes, që të mos lejohet shtyrja e bisedimeve eurointegruese

Presidenti i Sllovenisë, Borut Pahor, bën thirrje që në asnjë mënyrë të mos shtyhet konferenca e parë...
- Advertisement -

Ministria e Shëndetësisë së Shqipërisë, informoi se gjatë 24 orëve të fundit nga 474 testime të realizuara për të dyshuar të prekur me virusin korona 101 persona kanë rezultuar pozitiv me Covid-19.

Tiranë-66, Kruj[-9, Lezhë-7, Shkodër-5, Durrës-3, Korçë-2, Elbasan-2, Kavajë-2, Lushnje-1, Tropojë-1, Kamëz-1, Pogradec-1 dhe Selenicë-1.

- Advertisement -

Ministria e Shëndetësisë së Shqipërisë bëri të ditur se gjatë 24 orëve të fundit janë shëruar 13 qytetarë me të cilën numri në total i të shëruarëve shkon në 3.031.

Betejën me virusin koronanë 24 orët e fundit në Shqipëri e kanë humbur 6 pacient mes tyre edhe një mjek.

- Advertisement -

- Advertisement -

Menduh Thaçi do ta ndihmojë “Besën” të formojë grup parlamentar?

Kreu i PDSH-së dhe deputeti i vetëm i kësaj partie në Parlament, Menduh Thaçi, mund të jetë deputeti që mund të ndihmojë...

“Monstra”, ekspertja e dheut Nikollovska ka përgatitur raport të rrejshëm

Personi ekspert, Snezhana Nikollovska, që ka bërë ekspertizën e dheut për rastin “Monstra” ka përgatitur raport të rrejshëm. Prokurorja...

Presidenti slloven apelon për zgjidhje mes Shkupit dhe Sofjes, që të mos lejohet shtyrja e bisedimeve eurointegruese

Presidenti i Sllovenisë, Borut Pahor, bën thirrje që në asnjë mënyrë të mos shtyhet konferenca e parë ndërqeveritare mes Maqedonisë së Veriut...

Zaev: Brutaliteti i policisë është për dënim më të fuqishëm

Brutaliteti nga ana e nëpunësve të policisë ndaj qytetarëve romë, të cilin e pamë dje në në një video në rrjetet sociale,...

Fushatë parazgjedhore e Trampit: Bajden do ta shkatërrojë Floridan, unë do ta shkatërroj virusin

Si pjesë e fushatës parazgjedhore, presidenti amerikan Donald Tramp e vizitoi Karolinën Veriore dhe Floridan, disa nga shtetet ku si rezultat i...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -