Shqipëri, 4 të vdekur dhe 153 raste të reja me Covid-19

Must Read

Umit Karan rikthehet në krye të FC Shkupit

Umit Karan rikthehet në krye të skuadrës së Shkupit. Karan sot e ka marrë drejtimin e FC...

BDI në Qeveri nuk e zgjodhi LSDM-ja por qytetarët – tha Muhamed Zekiri në ClickPlus!

I pyetur nëse LSDM-ja duhej të bënte koalicion me BDI-në edhe pse në fushatë zgjedhore kishte një...

Zekiri thumbon zv/Ministrin Ilir Hasanin, shpejtoi me statusin në Facebook, është herët për kafe në Prishtinë derisa numrat janë në rritje!

“Unë gjykoj se ishte i përshpejtuar statusi i zv/ministrit të Shëndetësisë, se së shpejti do të pimë...
- Advertisement -

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale e Shqipërisë, informoi se gjatë 24 orëve të fundit nga 847 testime të realizuara për të dyshuar të prekur me Covid-19, 153 persona janë konfirmuar pozitivë me virusin korona.

Tiranë-61, Korçë-20, Durrës-12, Shkodër-11, Vlorë-9, Elbasan-8, Lezhë-6, Mirditë-6, Kavajë-3, Malësi e Madhe-3, Kurbin-2, Tropojë-2, Mat-2, Maliq-2, Krujë-1, Fier-1, Has-1, Berat-1, Përmet-1 dhe Kuçovë-1.

- Advertisement -

Nga Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale e Shqipërisë njoftojnë se betejën me Covid-19 në 24 orët e fundit e kanë fituar 130 pacientë.

Ndërkaq 4 pacientë e kanë humbur betejën me virusin korona.

- Advertisement -

Umit Karan rikthehet në krye të FC Shkupit

Umit Karan rikthehet në krye të skuadrës së Shkupit. Karan sot e ka marrë drejtimin e FC Shkupit, pas largimit të trajnerit...

BDI në Qeveri nuk e zgjodhi LSDM-ja por qytetarët – tha Muhamed Zekiri në ClickPlus!

I pyetur nëse LSDM-ja duhej të bënte koalicion me BDI-në edhe pse në fushatë zgjedhore kishte një retorikë të nxehtë, Muhamed Zekiri...

Zekiri thumbon zv/Ministrin Ilir Hasanin, shpejtoi me statusin në Facebook, është herët për kafe në Prishtinë derisa numrat janë në rritje!

“Unë gjykoj se ishte i përshpejtuar statusi i zv/ministrit të Shëndetësisë, se së shpejti do të pimë kafe në Prishtinë dhe ndodhi...

Rita Ora luan në “Twist”, u publikua traileri i filmit

Sukseset e artistes kosovare me famë ndërkombëtare, Rita Ora nuk po kanë të ndalur. Përveç sukseseve në muzikë dhe bashkëpunimit me brende...

Provokim i radhës i Muhamed Zekirit ndaj BDI-së? Arbër Ademi fajtor për gjendjen në arsim

Nënkryetari i LSDM-së, Muhamed Zekiri sonte në emisionin ClickPlus në TV21 kritikoi ashpër ish-ministrin e Arsimit dhe Shkencës Arbër Ademi nga radhët...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -