Shqipëri, 2 viktima dhe 119 raste të reja me Covid-19

Must Read

Edi Rama ngatërroi Leshnicën e Shqipërisë me atë të RMV-së?!

Duket se kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka ngatërruar Leshnicën që gjendet në Malin Sharr të Maqedonisë...

Fetai: Nuk jemi të kënaqur me dënimet në “Dhunën në qendër”

Prokurorja Fatime Fetai pas aktgjykimit të rastit "Dhuna në qendër" ka deklaruar se nuk është e kënaqur...

Gruevski për “Dhunën në Qendër” dënohet me 1 vjet e 6 muaj burg, Janakieski dënim me kusht

Ish kryeministri në arrati Nikolla Gruevski dënohet me 1 vjet e 6 muaj, ish ministri i Transportit...
- Advertisement -

Ministria e Shëndetësisë së Shqipërisë, bëri të ditur se nga 501 teste të realizuara për të dyshuar të prekur me korona virus, 119 perona kanë rezultuar pozitiv.

Tiranë-54, Kamëz-10, Elbasan-7, Kukës-7, Korçë-6, Durrës-5, Shkodër-5, Fier-4, Kavajë-4, Lezhë-3, Mirëditë-3, Mat-2, Kurbin-2, Rrogozhinë-2, Has-1, Maliq-1, Sarandë-1, Shijak-1 dhe Vlorë-1.

- Advertisement -

Në 24 orët e fundit në Shqipëri janë shëruar 22 pacientë. Ndërsa betejën me virusin korona e kanë humbur 2 pacientë.

- Advertisement -

Edi Rama ngatërroi Leshnicën e Shqipërisë me atë të RMV-së?!

Duket se kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka ngatërruar Leshnicën që gjendet në Malin Sharr të Maqedonisë së Veriut me Leshnicën e...

Fetai: Nuk jemi të kënaqur me dënimet në “Dhunën në qendër”

Prokurorja Fatime Fetai pas aktgjykimit të rastit "Dhuna në qendër" ka deklaruar se nuk është e kënaqur nga aktgjykimi.

Gruevski për “Dhunën në Qendër” dënohet me 1 vjet e 6 muaj burg, Janakieski dënim me kusht

Ish kryeministri në arrati Nikolla Gruevski dënohet me 1 vjet e 6 muaj, ish ministri i Transportit dhe Lidhjeve, Mile Janakieski dënohet...

Dhurohen pajisje sportive për shkollat e Kërçovës

Në Kërçovë në kuadër të projektit të Center for Common Ground dhuroi donacione me pajisje sportive për shkollat fillore.

Georgievski dhe Carovska përgjigjen për shkollën e Idrizovës

Kryetari i Komunës së Gazi Babës, Boris Georgievski dhe ministrja e Arsimit dhe Shkencës, Mila Carovska të pyetur nga TV21 kanë folur...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -