Shqipëri, 151 raste të reja me Covid-19

Must Read

Dauti: Shporta konsumatore është rreth 32 mijë denarë, kurse rroga mesatare 27 mijë!

“Në qoftë se ne tani themi që kemi pasur rritje të pagës mesatare ne duhet ta pranojmë...

Bekteshi: Janë ndarë 1 miliard euro ndihmë për qytetarët

“Raportet financiare të cilat përgatiten nga institucione me renome ndërkombëtare tregojnë se Maqedonia e Veriut në fund...

Çdo i sapolindur në Maqedoni, lind me 3 mijë euro borxh publik që ka shteti – thotë Ilire Dauti në Click Plus

Ilire Dauti nga Aleanca për Shqiptarët në emisionin Click Plus në TV21, deklaroi se çdo i sapolindur,...
- Advertisement -

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale e Shqipërisë, informoi se gjatë 24 orëve të fundit nga 824 testime të realizuara për të dyshuar të prekur me Covid-19, 151 persona janë konfirmuar pozitivë me virusin korona.

Tiranë-71, Kavajë-12, Fier-10, Elbasan-9, Shkodër-8, Durrës-5, Lushnje-5, Divjakë-4, Fushë-Arrëz-4, Gramsh-4, Berat-3, Librazhd-3, Sarandë-3, Kukës-2, Gjirokastër-2, Krujë-1, Korçë-1, Has-1, Mallakastër-1, Kamëz-1 dhe Pogradec-1.

- Advertisement -

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale e Shqipërisë në 24 orët e fundit ka regjistruar 80 pacientë të shëruar. Ndërkaq tre pacientë kanë humbur betejën me virusin korona.

- Advertisement -

Dauti: Shporta konsumatore është rreth 32 mijë denarë, kurse rroga mesatare 27 mijë!

“Në qoftë se ne tani themi që kemi pasur rritje të pagës mesatare ne duhet ta pranojmë që kemi pasur rritje të...

Bekteshi: Janë ndarë 1 miliard euro ndihmë për qytetarët

“Raportet financiare të cilat përgatiten nga institucione me renome ndërkombëtare tregojnë se Maqedonia e Veriut në fund të vitit do të tejkalojë...

Çdo i sapolindur në Maqedoni, lind me 3 mijë euro borxh publik që ka shteti – thotë Ilire Dauti në Click Plus

Ilire Dauti nga Aleanca për Shqiptarët në emisionin Click Plus në TV21, deklaroi se çdo i sapolindur, lind me 3 mijë euro...

Bekteshi në Click Plus tregon se sa persona kanë mbetur pa punë për shkak të pandemisë!

Ministri i Ekonomisë, Kreshnik Bekteshi bën të ditur se nga periudha 15 mars deri në përfundim të gushtit janë larguar nga 12.500...

Ilire Dauti nga ASH: Kjo Qeveri në kushte normale e kishte të vështirë të përballet me probleme ekonomike

Ilire Dauti nga Aleanca për Shqiptarët, në emisionin Click Plus në TV21, tha Qeveria e re por e vjetër në përmbajtje në...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -