Array

Shpallet lista e këngëtarëve më të pasur

Must Read

Memorandumi nuk do të ndikojë në negociatat?Holshtajn: Bullgaria t’i zgjidhë çështjet në mënyrë bilaterale

https://youtu.be/bpuDiX-k1bM Presioni i Bullgarisë përmes memorandumit deri te vendet anëtare të BE-së...

Ministri me premtime të njëjta, “Programi për ambient jetësor i mirë vetëm në letër”

https://youtu.be/2m6zRZ0jE5w Për ndotjen, shpëtimin e ambientit jetësor dhe ekologjinë e cila çdo...
- Advertisement -

Këngëtarja Adele nuk është vetëm e famshme ajo është gjithashtu shumë e pasur.Britanikja ka arritur të mundë këngëtare më të vjetra se ajo si Cheryl Cole dhe Leona Lewis etj. Adele vazhdon të kryesojë listën e më të pasurve nën moshën 30 vjeçare. Adele është vetëm 26 vjeçe.
Vetëm vitin e kaluar sipas “Sunday Times” pasuria e saj arrinte deri në 6 milionë por shitjet e albumit i kanë shtuar fitimet e saj.

Paul McCartney kryeson listën e muzikantëve më të pasur, me një pasuri prej 730 milionë dollarësh. Sir Paul ka fituar gati 20 milionë dollarë më shumë se vitin e kaluar ndërsa kësisoj pozicionet në vendin e parë.

- Advertisement -

Lord Lloyd Webber ka marrë pozitën e ditë, ndërsa U2 qëndron në pozitën e tretë. Legjenda Elton John ka një pasuri prej 270 milionë dollarësh, ndërsa Ringo Star dhe Sting pozicionohen në vendin e tetë dhe të nëntë.

- Advertisement -

Memorandumi nuk do të ndikojë në negociatat?Holshtajn: Bullgaria t’i zgjidhë çështjet në mënyrë bilaterale

https://youtu.be/bpuDiX-k1bM Presioni i Bullgarisë përmes memorandumit deri te vendet anëtare të BE-së të ndikojë që interpretimet bullgare...

Ministri me premtime të njëjta, “Programi për ambient jetësor i mirë vetëm në letër”

https://youtu.be/2m6zRZ0jE5w Për ndotjen, shpëtimin e ambientit jetësor dhe ekologjinë e cila çdo ditë e më shumë është...

Konfirmohen dënimet me burg për “Tankun”, Jankullovska do të shkojë në burg, Gruevski mbetet në Budapest

https://youtu.be/1gIbSTVFia4 Refuzohen ankesat e tre të dënuarve për blerjen e Mercedesit luksoz prej 600 mijë eurove –...

“Stop Rusino” kërkon mbylljen e deponisë, Nuredini: Edhe për disa vite Rusino e hapur!

https://youtu.be/RCGqvEZnlp8 Deponia Rusino vazhdon të jetë e bllokuar  nga aktivistet e lëvizjes “Stop Rusino” Kërkojnë që kjo...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -