Shikoni se kush do të performojë në koncertin e Capital T

МË SHUMË

A do të jetë Kumanova bartëse e listës zgjedhore numër 2, flet Ilir Hasani

Ilir Hasani, aktualisht drejtor i Klinikës Universitare "Nënë Tereza", ka folur rreth zgjedhjeve brenda-partiake. Ai ka thënë se dega...

Hasani: BDI-ja e Kumanovës më ka propozuar për kandidat në njësinë zgjedhore numër 2

Ilir Hasani që për momentin është drejtor i Klinikës Universitare, “Nënë Tereza”, ka deklaruar se dega e BDI-së në...

Rast i ri, shpërthen bombola e gazit në Novo Lisiçe, shkakton zjarr në një ndërtesë

Shpërthimi i bombolës së gazit në bulevardin “Asnom”, në lagjen Novo Lisiçe ka shkaktuar zjarr në ndërtesë. Banorët thonë se...
- Reklama -

Koncerti do të mbahet sonte në Tiranë

Pas shtyrjes së koncertit, Capital-T pritet që sot të mbajë koncertin ‘Time Capsule’ në Tiranë. Aty  do të performojnë edhe disa emra të njohur për muzikën shqiptare, shkruan rtv21.tv.

Përveç Alban Skenderaj, 2po2 aty do të performojë edhe një këngëtarë tjetër. Bëhet fjalë për Yll Limanin, i cili përmes një postimi në Twitter bëri të ditur performimin e tij në koncertin e Capital-T.

Kujtojmë se dyshja vite më parë kishin një bashkëpunim, kënga e tyre titullohet ‘Une’, projekti tani numëron miliona klikime në Youtube.

Kemi menduar për gjithçka, thjesht uluni dhe shijojeni shfaqjen”, ka shkruar Capital T. Ky projekt parashihet të jetë “ Projekti i jetës së Capital-T”.

Ndryshe, projekti i fundit i Capital-T titullohet ” Syte e tu” dhe deri tani ka mbi 6 milinë klikime në kanalin Youtube./21Media

 

.

- Advertisement -
- Reklama -

Lajmet më të reja

A do të jetë Kumanova bartëse e listës zgjedhore numër 2, flet Ilir Hasani

Ilir Hasani, aktualisht drejtor i Klinikës Universitare "Nënë Tereza", ka folur rreth zgjedhjeve brenda-partiake. Ai ka thënë se dega...

Hasani: BDI-ja e Kumanovës më ka propozuar për kandidat në njësinë zgjedhore numër 2

Ilir Hasani që për momentin është drejtor i Klinikës Universitare, “Nënë Tereza”, ka deklaruar se dega e BDI-së në Kumanovë e ka propozuar atë...

Rast i ri, shpërthen bombola e gazit në Novo Lisiçe, shkakton zjarr në një ndërtesë

Shpërthimi i bombolës së gazit në bulevardin “Asnom”, në lagjen Novo Lisiçe ka shkaktuar zjarr në ndërtesë. Banorët thonë se shpërthimit të zjarrit i ka...

Tragjedia në Rramanli: Hasani gjendja e pacientëve është kritike, janë në gjendje kome

Drejtori i Klinikës Universitare “Nëna Terezë”, ka folur për gjendjen e tre pacientëve të cilët janë shtrirë për kurim në klinikën Universitare. Hasani tha se...

VIDEO / PDSH: Ministria e Kulturës është bërë bastion punsimesh për militantët

Deri sa Valmir Aziri nga selia në Çair ka prezantuar arritjet e Ministrisë së Kulturës gjatë këtij mandate qeveritar. Në mënyrë paralele të njëjtën e...
- Reklama -
- Reklama -
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com