ZGJEDHJET

Shekerinska: Në vitin 2021 përfundon ndërtimi i njërit kah i austostradës Kërçovë-Ohër

Must Read

Raport javor i ISHP-së: Është ulur numri i rasteve të reja dhe të vdekurve, ndërsa është rritur numri i të shëruarve

Në periudhën prej 29 qershor deri më 5 korrik, sipas raportit të Institutit për shëndet publik, shënohet...

Spasovski: Qeveria do ta shqyrtojë propozimin e Komisionit për Sëmundje Infektive!

Kryeministri teknik Oliver Spasovski, deklaroi se gjatë ditës Qeveria do ta shqyrtojë propozimin e Komisionit për Sëmundje...

2 viktima dhe 68 raste të reja me koronavirus në Shqipëri

Dy pacientë të tjerë e kanë humbur betejën me Covid-19 duke e çuar në 83 numrin total...
- REKLAMIM I PAGUAR POLITIK -

Bartësja e listës së koaliconit “Mundemi” në njësinë 5, Radmilla Shekerinska, duke folur për programin zgjedhor të koalicionit që ajo përfaqëson, në “Debatin Zgjedhor” në TV21 tregoi se njëri aks i autostradës Kërçovë-Ohër do të përfundojë në vitin 2021.

- Advertisement -

“Presim që drejtimi nga Kërçova deri në Ohër të jetë i përfunduar deri në vitin 2021. Kemi edhe autostradën dhe rrugë eksprese, është shumë me rëndësi që në këtë rajon të investojmë në mënyrë serioze në shëndetësinë publike, e cila tani me krizën Covid na tregoi se sa është me rëndësi, prandaj kemi projekte serioze në disa komuna dhe ato investime tanimë shihen” tha Shekerinska në Debatin Zgjedhor për njësinë 5 në Televizionin 21.

- Advertisement -
- Advertisement -
- Advertisement -

- REKLAMIM I PAGUAR POLITIK -

Latest News

Spasovski: Qeveria do ta shqyrtojë propozimin e Komisionit për Sëmundje Infektive!

Kryeministri teknik Oliver Spasovski, deklaroi se gjatë ditës Qeveria do ta shqyrtojë propozimin e Komisionit për Sëmundje Infektive. “Qeveria...

2 viktima dhe 68 raste të reja me koronavirus në Shqipëri

Dy pacientë të tjerë e kanë humbur betejën me Covid-19 duke e çuar në 83 numrin total të viktimave. Në 24 orët...

Turistë serb pozitiv në Covid-19 në karantinë dhe në spital në Greqi

Të paktën tre turistë serb janë në karantinë, ndërsa dy në spital, derisa pushimin veror e kalojnë në Greqi, gjegjësisht në Halkidiki...

Në mesnatë, skadon afati për regjistrimin e personave me Kovid-19 dhe të sëmurët dhe të pafuqishmit për të votuar më 15 korrik

Afati për regjistrimin për votim të personave me Covid-19 dhe vetizolim ose në karantinë, të sëmurëve, të pafuqishmëve dhe personave me sëmundje...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -