Shahpaska merr dozën e parë të vaksinës anti-Covid-19

TË FUNDIT

Ministrja e Punës dhe Politikës Sociale, Jagoda Shahpaska, sot e mori dozën e parë të vaksinës anti-Covid-19. Ajo pas vaksinimit u bëri thirrje të gjithë qytetarëve që të vaksinohen dhe se të gjitha vaksinat janë të sigurta, transmeton TV21.

Kujtojmë që sot u vaksinua edhe zëvendëskryeministri i parë, Artan Grubi.