Sezonin tjetër Interi mund të mbetet pa Lautaro Martinez

Must Read

Arriti në 39 numri i të vdekurve nga tërmeti në Izmir

Numri i njerëzve që vdiqën si pasojë e tërmetit në Izmir u rrit në 39.

Tërhiqet Macron, thotë se e kupton tronditjen e muslimanëve për karikaturat e Profetit Muhamed

Presidenti francez Emmanuel Macron ka tentuar sonte të qetësojë gjakrat e ndezura të komunitetit botëror musliman, duke...

​Guti mund ta zëvendësojë Zidanen te Reali

Jose Maria Gutierrez i njohur ndryshe edhe si Guti po shihet nga krerët e Real Madridit si...

Lautaro Martinez prej sezonit tjetër do të ketë një skuadër të re dhe nuk bëhet fjalë për skuadrën e Barcelonës.

Niveli i lartë i treguar dy viteve të fundit ka bërë që Lautaro të shndërrohet një problem serioz për Steven Zhang dhe Antonio Conte pasi nuk mund ta mbajnë në skuadër atë.

Si një vetëtimë në qiell të hapur është shfaqur skuadra e Bayern Munich e cila tek ai shikon zëvëndësuesin ideal të Robert Lewandowskit.

Karl-Heinz Rumenigge ka bërë gati një ofertë prej 90 milionë eurosh për të bindur Interin ta lërë të lirë atë të transferohet në Bavari.

Duket se kjo është edhe një dëshirë e vet futbollistit i cili dëshiron të transferohet tek një skuadër ku ka mundësi të fitoj tituj.

Arriti në 39 numri i të vdekurve nga tërmeti në Izmir

Numri i njerëzve që vdiqën si pasojë e tërmetit në Izmir u rrit në 39. Sipas TRT Haber,...

Tërhiqet Macron, thotë se e kupton tronditjen e muslimanëve për karikaturat e Profetit Muhamed

Presidenti francez Emmanuel Macron ka tentuar sonte të qetësojë gjakrat e ndezura të komunitetit botëror musliman, duke thënë se e kupton zemërimin...

​Guti mund ta zëvendësojë Zidanen te Reali

Jose Maria Gutierrez i njohur ndryshe edhe si Guti po shihet nga krerët e Real Madridit si zëvendësues potencial për teknikun në...

Dy persona me origjinë nga Kosova ndërrojnë jetë nga tërmeti në Izmir

Dy persona me origjinë nga Kosova vdiqën si pasojë e lëndimeve të marra pas rrëzimit të një ndërtese si rrjedhojë e tërmetit...

Shqipëria hapi spitalin e tretë për Covid

 Për shkak të numrit të rritur të të infektuarve, veçanërisht atyre të cilëve iu nevojitet mjekim spitalor, Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes...

More Articles Like This