ZGJEDHJET

Setien pas barazimit me Seviljën: Një pikë më mirë se asgjë

Must Read

Infektohet drejtoresha e Spitalit të Kumanovës Zaharieva: Stresi kronik dhe lodhja e bënë të veten

https://www.youtube.com/watch?v=ztxJNJmFcsA&feature=youtu.be&fbclid=IwAR0Auj8_lWLHbwsmusFLuLejdk3U0jwESy14WJ_86tSlIOAAqna44rre2gk Drejtoresha e Spitalit të Kumanovës, Snezhana Zaharieva është pozitive në koronavrius....

Premtimet e partive për sektorin privat, Visar Ademi: Deklarata të pamenduara mirë

https://www.youtube.com/watch?v=-6g6Bjb6k5I&feature=youtu.be&fbclid=IwAR2b2AkX0GEp1pGkkRwY99bEkaAspqyUrolOzl5WAFlann2tPx60abiEtYo Rritje të përfaqësimit të drejtë dhe adekuat të shqiptarëve përveç se...
- REKLAMIM I PAGUAR POLITIK -

Lideri në La Liga, Barcelona nuk arriti ta fitojë si mysafir kundër Seviljës (0:0) dhe rrezikon pozitën e liderit t’ia lëshojë Real Madridit. Pas ndeshjes në “Ramon Sançez Pisuhan”, trajneri i katalonasve Kike Setien pranoi se ekipi ka luajtuir në nivel vetëm në gjysmëorën e parë.

- Advertisement -

“30 minutat e para ishin shumë inkurajuese. Luajtëm mirë, por nuk e lejuam Seviljën t’i tregojë anët e veta të forta. Por, pas pauzës, filluam të luajmë më ngadalë, e humbëm topin. Pas pauzës ende nuk ishim mirë të organizuar, ndërsa Sevilja tashmë ishte ekipi i cili e kontrollon ndeshjen. Ata çdoherë janë në mundësi ta ndëshkojnë kundërshtarin kur u lihet hapësirë”, komentoi Setien.

Sipas tij, katalonasit nuk dinin si të vinin në situatë goli.

“E dinim se nuk do të jetë ndeshje  e lehtë. Në këtë situatë, një pikë është më mirë se asgjë”, tha trajneri i Barcës.

- Advertisement -

Lidhur me rangimin, ai konsideron se gjasat nuk janë të njejta si para ndeshjes së djeshme, por Real Madridi ende nuk ka fituar si mysafir tek Real Sosiedad, ndërkaq kjo është detyrë e vështirë./MIA

- Advertisement -

- REKLAMIM I PAGUAR POLITIK -

Latest News

Infektohet drejtoresha e Spitalit të Kumanovës Zaharieva: Stresi kronik dhe lodhja e bënë të veten

https://www.youtube.com/watch?v=ztxJNJmFcsA&feature=youtu.be&fbclid=IwAR0Auj8_lWLHbwsmusFLuLejdk3U0jwESy14WJ_86tSlIOAAqna44rre2gk Drejtoresha e Spitalit të Kumanovës, Snezhana Zaharieva është pozitive në koronavrius. Lajmin se testi i saj...

Premtimet e partive për sektorin privat, Visar Ademi: Deklarata të pamenduara mirë

https://www.youtube.com/watch?v=-6g6Bjb6k5I&feature=youtu.be&fbclid=IwAR2b2AkX0GEp1pGkkRwY99bEkaAspqyUrolOzl5WAFlann2tPx60abiEtYo Rritje të përfaqësimit të drejtë dhe adekuat të shqiptarëve përveç se në sektorin publik këtë herë...

ASH-AAA: BDI 18 vjet s’po mundet të ndërtojë një shkollë në Vizbeg, Ademi: Shkolla do të bëhet

https://www.youtube.com/watch?v=Oc4KU7NciQU&feature=youtu.be Ndërtimi i shkollës në Vizbeg ende nuk ka filluar. U bënë vite që...

Mickoski: Me ripërtëritjen vijnë 1.000 projekte të cilat do ta përmirësojnë jetën e çdo qytetari

Kryetari i VMRO-DPMNE-së Hristijan Mickoski sot së bashku me bartësin e  listës së kandidatëve për deputetë në Njësinë e dytë zgjedhore Vllado...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -