Sela: Rrugë tjetër nuk ka përveç rezistencës

Must Read

Ansu Fati nënshkruan kontratë të re me Barcelonën

Ansu Fati nënshkroi kontratë të re me Barcelonën. Barcelona ka “bllokuar” talentin Ansu...

Dialogu Kosovë – Serbi do të vazhdojë të hënën

Përfaqësuesi special për dialogun Prishtinë-Beograd, Mirosllav Lajçak, paralajmëroi për të hënën raund të ri bisedimesh në nivel...

Zaev takon Ambasadaorin holandez Jan Kop

Kryetari i Qeverisë së Republikës së Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev, sot u takua me Dirk Jan...
- Advertisement -

Pas Marrëveshjes për formimin e Qeverisë mes LSDM-së dhe BDI-së, kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela, në pres-konferencë për media tha se do të organizojnë rezistencë.

Sela shtoi se rrugë tjetër nuk ka përveç rezistencës për të mbrojtur vlerat dhe për të pastruar anti-vlerat nga skena politike.

- Advertisement -

“Bashkë me popullin do të organizojmë rezistencë për ta mbrojtur lirinë, për ta mbrojtur votën, për ta mbrojt verdiktin dhe ardhmërinë. Rrugë tjetër nuk ka përveç se rezistencë për të mbrojtur vlerat dhe për t’i pastruar nga skena politike antivlerat”, deklaroi kryetari i ASH-së, Ziadin Sela.

🔴 [LIVE] Aleanca për Shqiptarët reagon pas marrëveshjes për Qeveri

🔴 [LIVE] Aleanca për Shqiptarët reagon pas marrëveshjes për Qeveri

Gepostet von TV21 am Mittwoch, 19. August 2020
- Advertisement -
  • Tags
  • 5

Ansu Fati nënshkruan kontratë të re me Barcelonën

Ansu Fati nënshkroi kontratë të re me Barcelonën. Barcelona ka “bllokuar” talentin Ansu Fati, ku e ka shpërblyer...

Dialogu Kosovë – Serbi do të vazhdojë të hënën

Përfaqësuesi special për dialogun Prishtinë-Beograd, Mirosllav Lajçak, paralajmëroi për të hënën raund të ri bisedimesh në nivel ekspertësh, më 28 shtator.

Zaev takon Ambasadaorin holandez Jan Kop

Kryetari i Qeverisë së Republikës së Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev, sot u takua me Dirk Jan Kop, ambasador i Mbretërisë së...

Micotakis: Dilema është vetëmbrojtje ose karantinë

Dilemën vetëmbrojte ose karantinë e shtroi kryeministri grek Kirjakos Micotakis në fjalimin e tij të ri televiziv për qytetarët mbi situatën e...

Pasqyrë ditore e gjendjes me Covid-19 në botë

Sipas të dhënave më të reja, në botë me koronavirusin e ri deri më tani janë infektuar 32.209.019 persona. Prej tyre vdiqën...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -