Sanksionohen “garues të paligjshëm” në rrugët e Shkupit

Must Read

6 viktima, 88 raste të reja, 113 të shëruar, bie numri i të infektuarve dhe viktimave nga Covid-19

https://youtu.be/R8IpvZYG5wo Vazhdon trendi i uljes së numrit të personave të infektuar dhe...

Skena apokaliptike në Bejrut, shpërthimi i tmerrshëm është dëgjuar në largësi prej 200 km

https://youtu.be/p-w7b61hHNg Kjo është pamja pas shpërthimit katastrofik në Bejrut në një fabrikë...

Ahmeti i përgjigjet Zaevit, “Ska Kryeministër as me 46 deputetë”

https://youtu.be/hl0K0f3-U7w As me 46 deputetë nuk mund të bëhet kryeministri. Kështu lideri...

Në një aksion kontrollues për zbulimin e organizatorëve dhe pjesëmarrësve në “gara të paligjshme” në rajonin e Shkupit, policia ka sanksionuar 24 shoferë të motorëve, tek të cilët janë konstatuar disa kundërvajtje, ndërsa është marrë edhe një motoçikletë.

- Advertisement -

Nga MPB sot kumtuan se aksioni i Sektorit për punë të trafikut pranë Byrosë për siguri publike në koordinim me Sektorin për siguri në komunikacionin rrugor pranë Sektorit për punë të brendshme Shkup është realizuar më 01-02.08.2020  nga ora 19:00 deri në orën 02:00 në rajonin e Shkupit.

- Advertisement -
- Advertisement -
- Advertisement -

Latest News

Skena apokaliptike në Bejrut, shpërthimi i tmerrshëm është dëgjuar në largësi prej 200 km

https://youtu.be/p-w7b61hHNg Kjo është pamja pas shpërthimit katastrofik në Bejrut në një fabrikë për piroteknikë.Rrugët duken sikur të...

Ahmeti i përgjigjet Zaevit, “Ska Kryeministër as me 46 deputetë”

https://youtu.be/hl0K0f3-U7w As me 46 deputetë nuk mund të bëhet kryeministri. Kështu lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim,...

KRRE: Të pasakta dhe të pabaza janë zërat se shtrenjtimi i rrymës do ta rrisë çmimin e produkteve të tjera

Komisioni Rregullator për Energjetikë dhe Shërbime Ujore (KRRE) i cilëson si të pasakta, të pabaza dhe joprofesionale zërat se çmimet e rritura...

Arrestohen dy persona në vendkalimin kufitar Qafë Thanë

Dy persona me nënshtetësi të Maqedonisë së Veriut janë arrestuar në pikën kufitare Qafë Thanë në pjesën shqiptare.
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com