Sa është pasuria e Bebe Rexhës?

TË FUNDIT

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha është ylli i këngëve hite të artistëve të njohur botëror.

Pas nënshkrimit për Warner Records në 2013, ajo mori kredi për këngën e Eminem “The Monster”.

Rexha ka kontribuar edhe në shkrimin e këngëve të Shinee, Selana Gomez dhe Nick Jonas, Eminem, Rihanna e shumë të tjerë.

Këngëtarja dhe tekstshkruesja amerikane duket se është e fokusuar në karrierën e saj. Megjithatë, ka zëra se ajo ka qenë në lidhje me Keyan Safyari dhe Martin Garrix në të kaluarën.

Nga fillimi i karrierës e deri më sot, ylli i hitit “Say My Name” ka arritur që në llogarinë e saj bankare t’i arkëtojë më shumë se 5 milionë dollarë./21Media

error: Content is protected !!