Ronaldo nuk do të luaj në ndeshjen kundër Barcelonës

TË FUNDIT

Qeveria miraton tekstin e Projekt-Ligjit për Agjencinë e Intelegjencës

Qeveria sonte në seancën e saj të 24-të e miratoi tekstin e Projektligjit për Agjencinë e Inteligjencës.

Dua Lipa dominon në nominimet kryesore të “Grammy Awards 2021”

Dua Lipa, këngëtarja shqiptare me famë botërore, dominon në nominimet e “Grammy Awards 2021”.

Zvicër, sulm në një supermarket, policia nuk përjashton “motive terroriste”

Një grua zvicerane sulmoi dy gra të tjera, njërën me thikë, në një supermarket në Llugano, në...

Kinë, gjenden gjurmë virusi në paketimet në Dongguan

Autoritetet shëndetësore në qytetin Dongguan, në provincën kineze të Guangdong, zbuluan se dy kampionë të paketimeve ushqimore...

Bajden prezanton ekipin që është gati “të udhëheqë botën”

Presidenti i zgjedhur amerikan, Joe Biden ka prezantuar të martën ekipin e tij për siguri kombëtare, i...

Cristiano Ronaldo ka rezultuar sërish pozitiv me COVID-19 dhe si rezultat nuk do të mund të luaj kundër Barcelonës në ndeshjen e sontme.

Portugezi ishte në izolim që nga 13 tetori kur rezultoi për herë të parë pozitiv, por shkoi për të luajtur me Kombëtaren e Portugalisë dhe pastaj i rikthye në Torino.

Ai nuk kishte simptoma dhe pritej që të luante ndaj Barcelonës, por sipas raporteve nga mediat italiane, ylli i Juventusit ka rezultuar sërish pozitiv në testet e realizuar gjatë ditës së sotme.

TË NGJAJSHME