Ronaldo e rrëzoi gruan, por fanella e tij e bëri atë të buzëqeshë përsëri

TË FUNDIT

Cristiano Ronaldo qëlloi një kujdestare në Bern. Falja dhe fanella e tij e bëri ata të harrojnë dhimbjen.

Ndeshja jo vetëm që ishte spektakolare, por superylli Ronaldo bëri bujë edhe para fillimit të ndeshjes, kur goditi me top një kujdestare në kokë ndërsa po ngrohej, transmeton tv21.tv.

Gruaja ra në tokë dhe u rrethua menjëherë nga kolegët. Ronaldo gjithashtu nxitoi të pyeste për mirëqenien e saj.

Portugezi kërkoi falje për gabimin. Gruaja u ndje shumë më mirë pak më vonë. Pas përfundimit të lojës, fotografitë bëri xhiron në të cilën ajo u fut në kamerë me fanellën e Ronaldos.

Përvoja e dhimbshme i solli asaj të paktën një suvenir shumë të veçantë./21Media