Ronaldo do të nënshkruajë kontratë të re me Juventusin

TË FUNDIT

2 padi penale dhe 12 arrestime për protestën e “Monstrës”, detaje të reja nga Prokuroria

12 arrestime dhe 2 padi penale është bilanci i fundit i aktiviteteve që i ka ndërmarrë Prokuroria Themelore Publike...

Sami Tërnoci nga Bujanoci i del në ndihmë mërgatës shqiptare për regjistrimin

Procesi i regjistrimit në Maqedoninë e Veriut i ka mobilizuar edhe mërgimtarët nga trojet shqiptare. Kështu është rasti me...

VIDEO/Momenti i tërmetit në Greqi, qytetarë të frikësuar

Janë publikuar pamjet e para nga tërmeti i fuqishëm që u regjistruar në Greqi. Shihet se lëkundjet ishin të mëdha,...

A u përmbush premtimi i BDI-së për subvencionim të pagave për shqiptarët në sektorin privat? Përgjigjen nga Qeveria

Miratimi i programit në seancën e Qeverisë, ku parashihet subvencionim i kompanive private për punëtorë mbi bazën e parimit...

Tërmet i fuqishëm godet Greqinë, ndihet në Shkup dhe Tiranë

Një tërmet i fuqishëm ka goditur Greqinë para pak minutash. Tërmeti me fuqi prej 5.9 ballë, është ndjerë edhe në...

Sulmuesi portugez Kristiano Ronaldo do ta vazhdojë kontratën me Juventusin, e cila i skadon në qershor të vitit 2022, publikuan mediat italiane.

Sipas burimeve të njëjta, udhëheqësia e klubit italian do t’i ofrojë Ronaldos vazhdimin e bashkëpunimit të paktën për edhe një vit.

Bisedimet për vazhdimin e bashkëpunimit do të fillojnë së shpejti dhe pritet që të rezultojnë me marrëveshje, sepse edhe vetë Ronaldo ka dëshirë që të mbetet te “Zonja e Vjetër” dhe ndjehet shkëlqyeshëm në Torino.

TË NGJAJSHME