Ronaldo dhe Georgina kërkojnë kuzhinier: “Do të paguhet goxha mirë”

TË FUNDIT

Sportisti i njohur dhe partnerja e tij janë në kërkim të një profesionisti në kuzhinë që mund të kënaqë të gjitha tekat e tyre ushqimore. Do të paguhet mirë. Të interesuarit të kërkojnë Cristiano Ronaldon ose Georgina Rodríguez .

Ky mund të jetë njoftimi që ylli portugez dhe modelja spanjolle mund të bëjnë tani që po kërkojnë një kuzhinier për pallatin e ri që çifti ka ndërtuar në Quinta da Marinha, një zonë ekskluzive bregdetare jo shumë larg Lisbonës së Portugalisë, përcjell portali rtv21.tv

Prona në të cilën thuhet se ka investuar 21 milionë dollarë duket se është në përfundim e sipër dhe tani Cristiano është fokusuar në gjetjen e stafit për shtëpinë e tij të re, në të cilën supozohet të shkojë kur të ketë një pushim. me ekipin e tij të ri, Al-Nassr.

Ndër punët e hapura është edhe ajo e kuzhinierit të çiftit, sipas gazetës portugeze Correio da Manha , të cilëve u kërkohet të plotësojnë një sërë kërkesash. Ndër të tjera, duhet të zotëroni kuzhinën e vendeve të ndryshme të planetit, si sushi japonez, si dhe gastronominë tradicionale portugeze.

Sigurisht, të gjitha të bëra me produkte të cilësisë së lartë, sipas asaj që tha dikur shefi i kuzhinës Giorgio Barone , i cili ka punuar me Cristianon.

Në veçanti, bacalhau à Brás, pjata e thjeshtë portugeze me merluc që thuhet se është e preferuara e sulmuesit dhe që do t’i kujtonte atij fëmijërinë në vendlindjen e tij Madeira.